huawei P40 Pro

Séria Huawei P40 opäť ukazuje svoje krivky, tentokrát aj na krátkom videu

Spoločnosť na sieť Weibo zavesila krátke video, ktoré nám ponúka náhľad na elegantne zakrivený displej očakávaných modelov.

Huawei už o pár dní predstaví svoje najnovšie vlajkové lode, ktoré budeme poznať pod označením Huawei P40. Pôjde o prémiové a štýlové smartfóny, ktoré sa nám krátko pred oficiálnym odhalením ukazujú na krátkom videu.

Ako píše server Android Authority, spoločnosť na sieť Weibo zavesila krátke video, ktoré nám ponúka náhľad na elegantne zakrivený displej očakávaných modelov. Všimnúť si však môžeme aj výrazného panelu s fotoaparátmi či bočných tlačidiel, ktoré pravdepodobne slúžia na ovládanie hlasitosti.

To však nie je všetko. Renomovaný informátor Evan Blass nám sa taktiež rozhodol nám prichádzajúcu sériu trochu priblížiť, a to prostredníctvom snímky, ktorá dokopy vyobrazuje až 12 rôznych variantov nových vlajkových lodí.

Zdroj: Evan Blass (via Android Authority)

Všimnúť si môžeme modely s tromi, štyrmi aj piatimi fotoaparátmi, čo znamená, že práve sa pozeráme na zadné strany Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro PE, o ktorom sme vás nedávno informovali v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
Huawei Watch D: Nové hodinky s podporou merania krvného tlaku!

Čo zatiaľ poviete na novú sériu? Páči sa vám ich vizuálne prevedenie?

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať