huawei P40 Pro

Očakávaný Huawei P40 Pro má vládnuť rebríčku DxOmark

Model Huawei P40 Pro má v oblasti fotoaparátov prekonať všetky možné očakávania. Dokonca sa hovorí aj o nastavovaní nových rekordov.

Čínsky výrobca Huawei plánuje už tento mesiac predstaviť svoju najnovšiu sériu vlajkových lodí, Huawei P40. Pôjde o prémiové smartfóny, ktoré podľa Android Community majú na to stať sa kráľmi rebríčku DxOmark.

Prvé priečky v tomto rebríčku sú pre Huawei doslova tradíciou. Každý rok mu dominujú zariadenia zo série Huawei P, kým spoločnosť nevydá nový Huawei Mate. Preto je vysoko pravdepodobné, že výkonnejší model z očakávanej dvojice, Huawei P40 Pro, mu bude v najbližšom období vládnuť.

Už vieme, že moduly na smartfónoch budú skutočne obrovské. Pýšiť sa pritom majú fotoaparátmi Leica a dvoma selfie snímačmi. Model Huawei P40 Pro má v oblasti fotoaparátov prekonať všetky možné očakávania. Dokonca sa hovorí aj o nastavovaní nových rekordov.

Ako sme však už uviedli vyššie, mnohých fanúšikov čínskeho výrobcu to zrejme neprekvapí, keďže sa to stáva každý rok. Huawei je jednoducho odborník na foto smartfóny, keďže vie nájsť správnu rovnováhu medzi výkonným hardvérom a softvérom.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Obrovský POZOR pred Vianocami. Toto číslo cez SMSky potichu kradne peniaze!

Stále ale pracujeme viac-menej len s reputáciou spoločnosti. Ohľadom prichádzajúcej série sa toho totiž zatiaľ vie len veľmi málo. Vieme však, že Huawei P30 Pro ponúka 5x optické priblíženie, 50x digitálne priblíženie a 10x hybridné priblíženie, a teda očakávame, že jeho nástupca prekoná všetky tieto parametre.

Nové vlajkové lode od Huawei bude poháňať špičkový čipset Kirin 990 5G. Dočkať sa taktiež máme aj vylepšenej technológie RYYB.

Zariadenie sa nám majú v celej svojej kráse ukázať už 26. marca.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať