Nový Warcraft lll: Reforged sa blíži: Dostupný bude už tento mesiac!

Pôvodná verzia Warcraft lll debutovala ešte v roku 2002, pričom sa takmer okamžite stala jednou z najobľúbenejších stratégií všetkých čias.

V novembri roku 2018 sa konal BlizzCon, ktorý sa zapísal hlboko do pamäte každého milovníka hernej série Warcraft. Okrem mnohých skvelých i menej skvelých noviniek sme sa totiž dočkali predstavenia remastrovanej verzie legendárnej klasiky Warcraft lll, ktorá, podľa slov spoločnosti Blizzard, dorazí už tento mesiac. 

Pôvodná verzia Warcraft lll debutovala ešte v roku 2002, pričom sa takmer okamžite stala jednou z najobľúbenejších stratégií všetkých čias. Koniec koncov, výrazne tomu dopomohlo skvelé renomé, ktoré jej prichystali prvé dve hry zo série. Titul sa taktiež stal hlavnou inšpiráciou pre vytvorenie jednej z najpopulárnejších MMORPG hier súčasnosti – World of Warcraft.

Warcraft 3: Reforged
Warcraft 3: Reforged

Warcraft lll: Reforged ponúkne kampaň Reign of Chaos i rozšírenie The Frozen Throne, v ktorom sa Arthas premení na milovaného i nenávideného Kráľa Lichov (Lich King). Remastrovaná verzia prinesie vylepšené používateľské rozhranie, editor máp, hrateľnosť a aj tvorbu zápasov.

TIP REDAKCIE
Späť ku koreňom? OnePlus 10R ponúkne lákavú výbavu za ešte lákavejšiu cenu

Cena štandardnej verzie Warcraft lll: Reforged sa má pohybovať na hranici 29,99 USD. Ak ste ale ochotní obetovať 10 dolárov navyše, môžete si obstarať edíciu Spoils of War. Čo sa týka presného času vydania, ten si môže každý zistiť prostredníctvom tejto šikovnej mapy.

Zdroj: Blizzard (via Neowin)

Horšou správou je, že na Slovensku a v Česku si Warcraft lll: Reforged budeme môcť zahrať nie 28., ale až 29. januára.

Total
30
Zdieľaní
Total
30
Zdieľať