redmi K30

Redmi K30 5G má úspech. Stihol sa vypredať priebehu len 2 hodín

Išlo o verziu s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Možnosti sú limitované aj v oblasti farby, keďže Redmi K30 5G sa zatiaľ predáva len v modrom prevedení.

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila svoju novú vlajkovú loď podporujúcu 5G konektivitu, Redmi K30 5G. Dalo sa očakávať, že novinka bude na domácom trhu vítaná s otvorenou náručou, čo potvrdzuje aj aktuálna správa, ktorá hovorí o vypredaní zásob v priebehu len 2 hodín. Tému spracoval server Gizmochina.

Konkrétne išlo o zatiaľ jedinú dostupnú verziu smartfónu s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Možnosti sú limitované aj v oblasti farby, keďže Redmi K30 5G sa zatiaľ predáva len v modrom prevedení. Jeho cenovka sa na domácom trhu pohybuje okolo 2 499 CNY, čo je po prepočte približne 322 EUR.

Kombinácia slušného výkonu a priaznivej ceny je jednoznačný dôvod, prečo sa po novinke všetci tak náruživo vrhli. Spoločnosť informuje, že ďalší predaj sa začne 10. januára, a to o 10:00 miestneho času.

redmi k30
Redmi K30

Zatiaľ neexistuje presný dátum a čas, kedy začne čínsky výrobca predávať aj ostatné varianty tohto modelu či kedy sa novinka dostane aj na ostatné trhy. Dúfajme, že to bude čo najskôr. O výbave Redmi K30 5G si môžete prečítať v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
Toto doma nemôže chýbať žiadnemu kutilovi: Gravírovačka za neprekonateľnú cenu a dopravou zadarmo!

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať