Inovácie nemajú hranice: Puma predáva ponožky pre hráčov, ktoré zlepšia komfort

Toto je Active Gaming Footwear.

0
Ponožka pre náruživých hráčov
Ponožka pre náruživých hráčov

Renomovaný výrobca športového oblečenia vyrukoval s novinkou, ktorá zaujme nejedného náruživého hráča. Nevšedné ponožky Active Gaming Footwear od Puma zabezpečia lepší komfort, čo potom prispeje k dosahovaniu lepších výsledkov.

Puma si za ponožky v Európe pýta 90 eur. Stačí zamieriť do oficiálneho e-shopu, kliknúť na slovenskú vlajku a potom už iba naplniť košík. Nakupovať teda podľa všetkého môžu aj Slováci. K dispozícii sú dva spôsoby doručenia – klasika alebo expres. Prvá je zdarma (trvá 2 až 4 dni), zatiaľ čo za druhú (na ďalší deň) treba doplatiť necelých 10 eur.

Ponožky Active Gaming Footwear sú vyrobené tak, aby poskytli potenciálnym používateľom vyššiu úroveň komfortu. Štruktúra novinky je navrhnutá s ohľadom na vykonávané pohyby nôh počas používania konzoly alebo počítača a jej flexibilné materiály sa dokážu prispôsobiť tvaru nohy. Používateľa by preto nemalo nikde nič tlačiť.

Ako píše TechSpot, Puma nám ešte dávnejšie naservírovala aj špeciálne kreslo pre milovníkov herných konzol, kam si možno v prípade potreby odložiť ovládač. Nejde teda o jej úplne prvý výstrel do čoraz lukratívnejšieho herného priemyslu, na ktorý si robí zálusk čoraz viac renomovaných výrobcov z celého sveta.