Pri 5G a OLED displejoch to nekončí: Nová séria iPhonov má ponúknuť 6 GB RAM

6,1" a 6,7" modely.

3
Nový koncept iPhone 12
Nový koncept iPhone 12 (ZDROJ Ts Designer)

Vyzerá to tak, že Apple plánuje pre svoj nadchádzajúci rad smartfónov iPhone hneď niekoľko dôležitých a vítaných vylepšení. Okrem podpory 5G sietí a OLED displejov sa totiž iPhony môžu dočkať aj väčšej kapacity operačnej pamäte RAM, píše Pocketnow.

Väčšina zatiaľ známych informácií sa odvíja od predpovedí známeho analytika Ming-či Kua. Ten predpovedal, že nový rad konečne dorazí s podporou 5G konektivity, pričom najmenej 4 modely sa taktiež budú pýšiť kvalitnejšími OLED displejmi. Dočkať sa máme aj nástupcu iPhone SE, ktorý bude vybavený LCD panelom.

Zdroj: Pocketnow

Aktuálne sa ale dozvedáme ďalšie kľúčové informácie, s ktorými prišli analytici Timothy Arcuri a Munjal Shah. Podľa ich informácií sa máme očakávať 5,4-palcový, dva 6,1-palcové a 6,7-palcový model. 5,4-palcový a jeden z dvojice 6,1-palcových modelov majú byť vybavené dvojicou zadných fotoaparátov a 4 GB RAM, pričom zvyšné dva modely majú ponúknuť trojicu zadných fotoaparátov a až 6 GB RAM.

To, či sú tieto predpovede pravdivé, sa však dozvieme až priamo pri oficiálnom predstavení novej série. Uvažujete nad kúpou iPhone 12, alebo sa radšej obrátite na pokračovanie iPhone SE s Touch ID?