Apple pridáva: Čakajte nové slúchadlá, pravdepodobne pre športovcov

Už na prvý pohľad si môžeme všimnúť, že vizuálne prevedenie Powerbeats 4 prevezme určité prvky z Powerbeats Pro a Powerbeats 3.

Apple včera vydal novú aktualizáciu pre svoj operačný systém iOS, konkrétne verziu 13.3.1, ktorá okrem niekoľkých dôležitých opráv ponúka aj náhľad na dizajn jeho nadchádzajúcich Bluetooth slúchadiel. Podľa všetkého ide o Powerbeats 4, píše server BGR.

V prostredí iOS 13.3.1 sa nachádza ikona, ktorá veľmi jednoduchým spôsobom prezentuje dizajn pripravovaných slúchadiel. Už na prvý pohľad si môžeme všimnúť, že vizuálne prevedenie Powerbeats 4 prevezme určité prvky z Powerbeats Pro a Powerbeats 3.

Čo sa týka funkcií, v tomto ohľade by sa produkt mal podobať na AirPods 2. Jeho cena by pritom mala byť porovnateľná s predchádzajúcou generáciou slúchadiel, Powerbeats 3, ktoré stoja približne 140 eur. Zatiaľ žiaľ nepoznáme ani len približný dátum, kedy by novinka mohla doraziť.

Zdroj: Apple (via BGR)

Hodinky a slúchadlá prekonali počítače

Nositeľným gadgetom od Apple sa konečne začalo dariť viac ako počítačom Mac. V poslednom kvartáli, ktorý skončil v decembri, dokázal Apple na nositeľnom príslušenstve (predovšetkým na Apple Watch a AirPods) zarobiť až 10 miliárd amerických dolárov. Len pre porovnanie, spomenuté počítače mu zarobili “len” 7,1 miliardy dolárov.

TIP REDAKCIE
Pomocnú ruku podala aj spoločnosť LG: Darovala materiálnu pomoc ukrajinským utečencom