Xiaomi vyrobí všetko: Inteligentná posteľ ponúka množstvo inovácií!

Xiaomi opäť rozširuje svoje portfólio. Tentokrát sa firma nezamerala na nový smartfón či tablet, ale na, povedzme, zariadenie, na ktoré sa teší každý z nás.

Xiaomi opäť rozširuje svoje portfólio. Tentokrát sa firma nezamerala na nový smartfón či tablet, ale na, povedzme, zariadenie, na ktoré sa teší každý z nás. Reč je o posteli, ktorá už ako pri Xiaomi býva zvykom, prináša nemalé inovácie.

Oficiálny názov celého produktu je 8H Milan Smart Electric Bed a je dielom dcérskej spoločnosti Xiaomi, Chengdu Fun Sleep Technology.

Spoločnosť chce nový produkt spustiť pomocou crowdfundingovej kampane, ktorá začína už 3. decembra. Zaujímavým aspektom celej postele je jej cena, ktorá sa zastavila na 1 999 čínskych jüanoch, čo je v prepočte len 257,89 € bez DPH. Posteľ je kvôli tomu, aká veľká je, určená hlavne pre čínsky trh, no do ponuky ju celkom nezvyčajne zaradil aj obchod GearBest, ktorý, ako iste viete, zasiela tovar aj do zahraničia.

Xiaomi 8H Milan Smart Bed
Xiaomi 8H Milan Smart Bed

Dva motory, asistent a záťaž až 1 000 kg

Xiaomi 8H Milan Smart Bed disponuje dvojicou motorov, ktoré zdvíhajú prednú, resp. zadnú časť pre zaručenie maximálneho komfortu. Prednú časť je možné zdvihnúť od 0 ° do 60 °, zatiaľ čo tú zadnú od 0 ° do 30 °. Firma však pripravila niekoľko prednastavených režimov pre špecifické situácie.

TIP REDAKCIE
Krádež skončila tragicky: 19-ročný Slovák chcel ukradnúť elektrické káble, tie boli pod napätím
Xiaomi 8H Milan Smart Bed
Xiaomi 8H Milan Smart Bed

K dispozícii je tak nastavenie pre čítanie, proti chrápaniu, pozeranie TV, antigravitačný režim (ktovie, čo to vôbec znamená) a klasický plochý režim. Po čínsky hovoriaci užívatelia môžu využiť aj možnosť ovládania postele pomocou hlasového asistenta Xiaomi AI.

https://www.youtube.com/watch?v=aw7X-DRQO78

Posteľ disponuje robustnou konštrukciou schopnou zvládnuť až 1 000 kg záťaž. Môže za to hlavne kombinácia materiálov, ktoré tvoria samotnú konštrukciu. Ide hlavne o sklené vlákna a oceľové zliatiny. Posteľ je potiahnutá špeciálnym materiálom Litchi, čo je v slovenčine ekologická, resp. umelá koža.

Xiaomi ponúka až 10 rôznych verzií postele rozdelených podľa veľkosti (1,5 m a 1,8 m) a podľa toho, ktoré časti majú byť elektrifikované a ktoré naopak nie.

Vyskúšali by ste inteligentnú Xiaomi posteľ?

Loading ... Loading ...