Unikli rendery Samsung Galaxy A91: Pripravovaná novinka sa podobá na Note10

O Samsung Galaxy A91 vieme už od augusta. Pred časom sme tomuto pripravovanému modelu dokonca venovali aj samostatný článok.

O Samsung Galaxy A91 vieme už od augusta. Pred časom sme tomuto pripravovanému modelu dokonca venovali aj samostatný článok, v ktorom sme hovorili o 45 W rýchlonabíjaní, FullHD+ displeji či procesore Snapdragon 855. Teraz sa však dozvedáme ďalšie zaujímavé novinky, ktoré nám prezradili uniknuté rendery. Tému spracoval server GSMArena.

Najnovší únik informácií, za ktorý vďačíme 91Mobiles, nám teda prezrádza, ako asi bude novinka vyzerať. Už na prvý pohľad si môžete všimnúť, že Galaxy A91 sa náramne podobá populárnemu Note10. Na zadnej strane sa podľa všetkého nachádza štvorica fotoaparátov, ktoré doprevádza LED blesk.

Predná strana pripomína dizajn uplatnený pri Note10. V strede vrchnej časti displeja sa nachádza otvor, ktorý je domovom pre 32 Mpx selfie fotoaparát.

Na renderoch nie je vidno žiadne špeciálne tlačidlo pre aktiváciu Bixby či snímač odtlačkov prstov. Je teda vysoko pravdepodobné, že snímač bude zabudovaný priamo do displeja.

Čo sa týka špecifikácií Galaxy A91 nás má potešiť 6,7-palcovým Super AMOLED displejom s FullHD+ rozlíšením. O výkon sa postará čipset Snapdragon 855, ktorý bude kooperovať s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Očakáva sa aj príchod 5G variantu.

TIP REDAKCIE
Bill Gates má COVID-19, zatiaľ vníma len mierne symptómy

Vyššie spomenuté zadné fotoaparáty by mali ponúknuť 48 Mpx, 12 Mpx, 8 Mpx a 5 Mpx rozlíšenia. Zdroj ďalej uvádza, že zariadenie môže na niektorých trhoch debutovať ako Galaxy S10 Lite, zrejme však s mierne odlišnými špecifikáciami.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať