Samsung Galaxy Note10+

Samsung nechtiac vydal aktualizáciu na Android 10 pre jediný Note10

Stabilná verzia Android 10 na zariadení, ktoré ju ako jediné obdržalo, nesie rovnaké označenie ako verzia pre Galaxy S10.

Juhokórejský gigant Samsung nedávno vydal aktualizáciu na Android 10 pre modely zo série Galaxy S10. Jeden z používateľov sa však prostredníctvom siete Reddit pochválil, že najnovšiu verziu operačného systému už má aj na svojom Note10.

Ako však upozornil web SamMobile, išlo len o chybu zo strany Samsungu. Spoločnosť nechtiac vydala aktualizáciu pre jediný model Galaxy Note10. Oficiálne s procesom totiž ešte nezačala.

Stabilná verzia Android 10 na zariadení, ktoré ju ako jediné obdržalo, nesie rovnaké označenie ako verzia pre Galaxy S10. Ísť má o Galaxy Note10 predaný v Kanade a momentálne používaný v sieti bieloruského operátora MTS.

Samsung Galaxy Note10+

Zatiaľ nebol zaregistrovaný žiadny ďalší Note10, ktorý by na území Kanady či Bieloruska získal túto aktualizáciu. Taktiež poznamenávame, že ani jeden z uvedených trhov nie je zahrnutý v beta programe One UI 2.0.

TIP REDAKCIE
Je to tu! Google si od Apple „požičia“ extrémne praktickú funkciu, ktorou sa majitelia iPhonov chvália roky!

Nejde však o nevídaný úkaz. Samsung niekedy jednoducho nechtiac uvoľní najnovšie aktualizácie softvéru pre jediného nič netušiaceho používateľa. Tento prešľap zo strany Samsungu samozrejme neznamená, že Android 10 pre Note10 je už niekde za rohom.

Note10 totiž vstúpil do beta programu niekoľko týždňov po Galaxy S10, pričom tento model získal minimálne sedem ďalších aktualizácií, než sa dočkal finálnej verzie. Note10 si minulý týždeň prešiel ešte len treťou takouto aktualizáciou.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať