Motorola One Hyper na oficiálnych snímkach: Za absenciu výrezu vďačíme vysúvaciemu fotoaparátu

Motorola už čoskoro predstaví svoj nový smartfón, Motorola One Hyper, o ktorom sa po novom dozvedáme ďalšie kľúčové informácie.

Motorola už čoskoro predstaví svoj nový smartfón, Motorola One Hyper, o ktorom sa po novom dozvedáme ďalšie kľúčové informácie. Novinka sa totiž kompletne odhalila na serveroch Motorola Brazil, píše Gizmochina.

Zo snímok, ktoré nájdete nižšie, sa dozvedáme, že zariadenie bude vybavené vysúvacím selfie fotoaparátom a displejom bez výrezu, ktorý pokryje takmer celú dostupnú plochu.

Na zadnej strane si môžeme všimnúť dvojice snímačov na vyvýšenom paneli. Od neho sa až na spodok rozprestiera bodkovaný pás, ktorý prechádza okolo snímača odltačkov prstov.

Vrchná hrana smartfónu ponúka 3,5 mm vstup pre slúchadlá, pravá je vybavená tlačidlami na ovládanie hlasitosti a hlavným tlačidlom a na tej spodnej sa nachádza microUSB port, mikrofón a externý reproduktor.

Predpokladané špecifikácie

Motorola One Hyper má doraziť s 6,39-palcovým IPS LCD displejom s FullHD+ rozlíšením, pod ktorým svoje miesto zaujal čipset Snapdragon 675. Ten spolupracuje so 4 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB interným úložiskom. Interiér ďalej dopĺňa 3 600 mAh batéria.

TIP REDAKCIE
Elon Musk spravil nevysvetliteľný krok: Z tohto sa teší aj Donald Trump!

Fotoaparáty na zadnej strane majú ponúknuť 64 Mpx a 8 Mpx rozlíšenia, pričom senzor na vysúvacom paneli bude snímať v 32 Mpx rozlíšení. Čo sa týka softvéru, zariadenie má byť vybavené najnovšou verziou operačného systému Android.