Samsung galaxy s11+

Samsung Galaxy S11+: 5 000 mAh batéria, 108 Mpx foťák a 6,9″ displej!

Samsung Galaxy S11+ Skôr ako o dva-tri mesiace predstavený nebude, no viac či menej zaručené informácie o jeho vlastnostiach už prenikajú na verejnosť.

Samsung Galaxy S11+ Skôr ako o dva-tri mesiace predstavený nebude, no viac či menej zaručené informácie o jeho vlastnostiach už prenikajú na verejnosť.

Istí si môžeme byť tým, že Galaxy S11+, teda najlepšie vybavený typ z nových vlajkových lodí prvého polroka značky Samsung, bude veľký. A to hneď v niekoľkých ohľadoch. V prvom rade pôjde o displej, ktorý má mať 6,9-palcovú uhlopriečku a zrejme nový snímač odtlačkov.

Ten ale teraz necháme bokom. Holandský Galaxy Club zverejnil fotku batérie, ktorá má patriť práve novému vlajkovému modelu. Disponuje kapacitou 5 000 mAh, išlo by teda o zatiaľ najobjemnejší akumulátor, aký by Samsung vo svojom top zariadení použil.

samsung galaxy s11+
Foto: galaxyclub.nl

To je dobrou správou pre tých užívateľov, ktorým záleží na dlhej výdrži na jedno nabitie. Rekordy ale lámať nemusí. Podstatnú časť energie spotrebuje náročnejšia obrazovka (120 Hz), ale aj výkon, prepracované fotoaparáty a 5G pripojenie. Výdrž by ale mala zájsť ďalej od hranice bežného priemeru. Popri batérii sa spomína aj 45 W nabíjanie.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Dávajte si POZOR, na Slovákov mieria nové SMS-ky, okradnú vás aj o stovky eur!

Veľký nebude len displej a batéria, ale tiež fotoaparát. Spoľahlivý leaker vystupujúci pod prezývkou Ice universe zdieľal fotografiu ochranného krytu, ktorý je určený pre Samsung Galaxy S11+. Priestor vyčlenený pre foto výbavu je obrovský.

galaxy s11+
Foto: @UniverseIce

Samsung tento rok vylepší primárne fotoaparáty výraznejšie. Konečne sa zbaví 1/2.55″ snímača obrazu s rozlíšením 12 Mpx, ktorý zbieral obrazové informácie od čias modelu Galaxy S8+. Svedčí o tom aj správa o 8K videu pri 30 FPS.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať