Fotka z predajne áut Infinity

Nemá elektromobil, tak ho zohnal inde. Obchod s autami Infiniti predal Model 3

Čo s lojálnym zákazníkom, ktorý chce niečo, čo výrobca momentálne neponúka? Automobilka Infiniti to vyriešila veľmi elegantným spôsobom.

Čo s lojálnym zákazníkom, ktorý chce niečo, čo výrobca momentálne neponúka? Obchod s autami Infiniti to vyriešil veľmi elegantným spôsobom. Keďže automobilka prinesie svoj prvý elektromobil až v roku 2021, nezostalo mu nič iné, ako ponúknuť produkt od konkurencie.

Nedočkavý záujemca o elektromobil so značkou Infiniti bude môcť do príchodu prvého čistokrvného kúsku jazdiť na novej Tesle radu Model 3. Za týmto nezvyčajným krokom stojí kamenná predajňa v kanadskom meste Sherbrooke, informuje Electrek.

 

Prvý elektromobil od japonskej automobilky príde na spotrebiteľský trh približne o dva roky. Nejaký ten koncept sme už síce videli, no ako tvrdí výrobca, ani jeden z nich neprezentuje produkčné, čiže reálne auto. Dajú sa však považovať za jeho víziu, akou nám dáva najavo, čo asi tak od neho môžeme očakávať.

Novinka od INFINITI
Koncept Infiniti QX Inspiration

Infiniti QX Inspiration

Koncept QX Inspiration uzrel svetlo sveta začiatkom roka 2019. A to spolu s dizajnom, ktorý bez akýchkoľvek pochýb nesie DNA automobilky. Je však obohatený o futuristické prvky, aby nevyzeral obyčajne. Dá sa povedať, že v Infiniti našli zlatú strednú cestu, pretože nie je príliš konvenčný, no ani príliš výstredný.

TIP REDAKCIE
Telekom rozširuje 5G roaming: Pribudlo týchto 9 krajín!