Novinka od INFINITI

Tesla má ďalšieho súpera: INFINITI ukázal svoj nový elektromobil, vyzerá brutálne!

Luxusná japonská automobilka INFINITI, ktorá patrí pod krídla spoločnosti Nissan, vyrukovala s avizovanou štvorkolesovou novinkou.

Luxusná japonská automobilka INFINITI, ktorá patrí pod krídla spoločnosti Nissan, vyrukovala s avizovanou štvorkolesovou novinkou. Nie však úplne, ale len s jej futuristickým dizajnom. Plnohodnotné predstavenie elektrického SUV prebehne až počas nadchádzajúceho mesiaca v USA.

Stane sa tak počas podujatia North American International Auto Show, kedy nám svoje čerstvé elektrické kúsky ukáže hneď viacero renomovaných výrobcov z automobilového priemyslu.

“QX Inspiration je začiatok novej éry pre INFINITI a ilustrácia toho, kam chceme túto značku nasmerovať. Nová technológia nám dala príležitosti rozvíjať našu filozofiu dizajnu,” uvádza tlačová správa výrobcu.

Nové SUV z dielne INFINITI má dočasný názov QX Inspiration a bude niesť svojský dizajn, ktorý odráža požiadavky moderných zákazníkov. Preto vyzerá, akoby prišiel z budúcnosti. Už od prvého kontaktu s autom je teda jasné, že nejde o konvenčný model so spaľovacím motorom, ale niečo, čo je nabité pokročilými technológiami.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22: Koľko budú stáť chystané novinky? Poznáme ceny!
Novinka od INFINITI
Novinka od INFINITI

Čo sa týka technickej špecifikácie, tak o číslach nevieme v týchto dňoch takmer vôbec nič. Keďže ale máme česť s luxusnou značkou, možno očakávať celkom slušný náklad, čo logicky pocítime i na samotnej cenovke.

Automobilka INFINITI chce od roku 2021 začať vyrábať iba osobné vozidlá na elektrickú energiu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať