Nikdy neuzrel svetlo sveta: OnePlus 7T vraj mohol doraziť v zlatom farebnom prevedení

OnePlus 7T je dostupný len v dvoch farbách, a to Frosted Black a Glacier Blue. Tento model však mal pôvodne doraziť aj v zlatom prevedení.

Spoločnosť OnePlus ponúkala a stále ponúka obmedzený počet farebných prevedení svojich vlajkových lodí. Inak tomu nie je ani pri OnePlus 7T, ktorý je dostupný len v dvoch farbách, a to Frosted Black a Glacier Blue. Tento model mal však pôvodne doraziť aj v zlatom kabáte. Na novinku upozornil server Gizmochina.

O nižšie uvedenú snímku sa podelil produktový dizajnér spoločnosti, Hao Ran, prostredníctvom Weibo.

Zdroj: Gizmochina

Síce ide o čisto kozmetickú zmenu, avšak pri pohľade na ostatné dve farby, v ktorých je zariadenie dostupné, ide o vítanú zmenu. Tu ale prichádza kľúčová otázka, a teda prečo sa výrobca od tohto prevedenia rozhodol upustiť.

Dôvod je pomerne jednoduchý. Podľa spoločnosti by bol zlatý povrch až príliš extravagantný a žiarivý, čo by sa nie každému mohlo pozdávať. Navyše by zrejme nedávalo zmysel, keby bol zlatý OnePlus 7T vydaný spolu s modrým a čiernym modelom.

Toto rozhodnutie bude mať zrejme vplyv aj na nadchádzajúce smartfóny spoločnosti, čo znamená, že sa podľa všetkého nedočkáme ani zlatého OnePlus 8 Pro.