oneplus 6T

Ďalší únik dôležitých informácií: OnePlus 8 Pro sa bude podobať na Galaxy S10

Ohľadom OnePlus 8 Pro sme sa už dočkali jedného veľkého úniku. Teraz tu však máme ďalší, ktorý ukazuje, že zariadenie sa bude náramne podobať na Galaxy S10.

Ohľadom OnePlus 8 Pro sme sa už dočkali jedného veľkého úniku. Teraz tu však máme ďalší, ktorý ukazuje, že prichádzajúce zariadenie sa bude náramne podobať na Galaxy S10 od Samsung, informuje PhoneArena.

Pokračovanie radu by malo byť vybavené veľkým displejom s veľmi tenkými rámikmi a dvomi vedľa seba uloženými fotoaparátmi. Vďaka tenším rámikom tak telefón ponúka o 15 % viac viditeľnej plochy. Taktiež podotýkame, že displej OnePlus 8 Pro by sa mohol pýšiť vysokou obnovovacou frekvenciou. Presné čísla ale zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: PhoneArena

Na zadnej strane zariadenia sa má nachádzať štvorica vertikálne rozložených senzorov. Zdroj ďalej uvádza, že o pohon sa postará čipset Snapdragon 865 od Qualcomm.

Ako si môžete všimnúť na nákrese nižšie, vrchný rám OnePlus 8 Pro bude naozaj extrémne tenký, čo je jeden z dôvodov, prečo je prirovnávaný ku Galaxy S10. Ten druhý je pravdepodobne zakrivenie displeja na stranách.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Jet Bot AI+: Robotický vysávač s očami, ktorý ochráni váš domov
Zdroj: PhoneArena

Nového smartfónu z dielne spoločnosti OnePlus by sme sa údajne mali dočkať skôr než je zvykom, preto je možné, že debutuje v rovnakom období ako Galaxy S11.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať