OnePlus s netradičným projektom: Takto vyzerá klavír zo sedemnástich OnePlus 7T Pro

OnePlus prichádza s naozaj netradičným výtvorom. Konkrétne hovoríme o klavíre, ktorý má namiesto kláves presne 17 modelov smartfónu OnePlus 7T Pro.

OnePlus prichádza s naozaj netradičným výtvorom. Konkrétne hovoríme o piane, ktoré má namiesto kláves presne 17 modelov smartfónu OnePlus 7T Pro.

Ako píše web fonearena.com, spoločnosť vytvorila tento unikátny projekt ako “atrakciu” pre verejnosť, pričom s ním plánuje cestovať po niekoľkých veľkých mestách v Európe. Samotná spoločnosť tvrdí, že klavír bol vyrobený pomocou “3D modelovania a precíznej remeselnej práce”.

Zdroj: fonearena.com

Toto je jasný dôkaz toho, ako veľmi je OnePlus hrdá na svoju vlajkovú loď vybavenú 90 Hz displejom a poriadnym výkonom. Zlou správou však je, že klavír nedorazí na Slovensko a ani nikde blízko neho. Presný časový harmonogram spolu s mestami ponúkame nižšie.

  • 12. november – Place Jacques Rueff, Champ de Mars, Paríž, Francúzsko
  • 14. november – Herrngasse 1, 91541 Rothenburg ob der Tauber, Nemecko
  • 16. november – Helsinki Hall, Central Station, Helsinki, Fínsko
TIP REDAKCIE
Instagram začal testovať predplatné: Otvorí cestu k exkluzívnemu obsahu

Pokiaľ sa ale v tieto dni budete pohybovať v okolí uvedených miest, určite si spravte výlet a aspoň sa na tento skutočne nevšedný klavír pozrite.

OnePlus 7T Pro

Čo sa OnePlus 7T Pro týka, smartfón je vybavený 8-jadrovým procesorom, 8 GB operačnej pamäte RAM a 256 GB interného úložiska. Zadná strana disponuje trojicou fotoaparátov na čele s 48 Mpx snímačom. Po otočení sa vám naskytne pohľad na 6,67´-palcový Fluid AMOLED displej a vysúvací 16 Mpx selfie fotoaparát. Po softvérovej stránke smartfón poháňa najnovší Android 10 v kombinácii s OxygenOS 10.0.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať