iOS

Používatelia sa sťažujú: iOS 13.2 vraj príliš agresívne ukončuje aplikácie na pozadí

iOS 13.2 príliš rýchlo ukončuje aplikácie na pozadí, čo môže byť veľmi nepríjemné, ak svoj iPhone bežne používate ako potrebnú pracovnú pomôcku.

Len nedávno sme vás informovali ohľadom príchodu novej aktualizácie pre operačný systém iOS, konkrétne o verzii 13.2. A aj keď so sebou priniesla niekoľko šikovných vylepšení a úprav, jednu novinku si majitelia iPhonov príliš neobľúbili.

Ako píše server engadget.com, iOS 13.2 príliš rýchlo ukončuje aplikácie na pozadí, čo môže byť veľmi nepríjemné, ak svoj iPhone bežne používate ako potrebnú pracovnú pomôcku. Za všetko vraj pritom môže príliš agresívny systém správy operačnej pamäte RAM.

O zverejnenie nemalého počtu sťažností spojených s touto chybou sa postaral web macrumors.com. V jednej z nich používateľ tvrdí, že na svojom iPhone 11 Pro pozeral video na YouTube. Musel ho však pozastaviť, lebo potreboval odpísať na prichádzajúcu správu, čo mu vraj zabralo necelú minútu. Keď ale potom znovu otvoril YouTube, video bolo preč a pred očami sa mu zjavila domovská stránka. Systém teda dokázal aplikáciu ukončiť za necelých 60 sekúnd.

TIP REDAKCIE
Forza Street je fiaskom, mobilná hra po 2 rokoch končí

Sťažnosti sa samozrejme objavujú aj na ostatných platformách, ako sú napríklad Twitter, Reddit či oficiálne fórum spoločnosti. Tím z engadget.com už požiadal Apple o vyjadrenie sa k tejto situácii.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať