half life logo

Half-Life vo virtuálnej realite? Valve údajne pracuje na unikátnom projekte

Pokiaľ ste fanúšikom legendárnej hernej série Half-Life, máme pre vás skvelú správu. Valve totiž už 12. decembra môže predstaviť svoj nový unikátny projekt

Pokiaľ ste fanúšikom legendárnej hernej série Half-Life, máme pre vás skvelú správu. Valve totiž už 12. decembra môže predstaviť svoj nový projekt – nezabudnuteľný herný titul vo virtuálnej realite. Téme sa venoval web neowin.net.

Podľa leakera Midoriyan má Valve počas ceny The Game Awards predstaviť Half-Life: Alyx, pričom vraj ide o titul určený exkluzívne pre VR.

Správa pochádza z rozhovoru medzi moderátorom akcie Geoffom Keighleym, vývojárom z Valve Robinom Walkerom a treťou nemenovanou osobou. Podľa zdroja mali preberať pokračovanie série Half-Life a budúcnosť štúdia ako takého.

half life 2 1
Zdroj: Steam

Half-Life: Alyx má na pulty obchodov doraziť v marci budúceho roku. Ak ide o pravdivé informácie, je vysoko pravdepodobné, že sa rozhovor zoficiálni ešte pred samotným začiatkom udalosti, keďže by tak organizátori nalákali viac divákov. Niečo sa vraj môžeme dozvedieť už zajtra, keďže 19. novembra bude mať pôvodný Half-Life presne 21 rokov.

Valve tvrdí, že v poslednom období pracovalo na minimálne troch nových hrách, pričom vieme aj to, že štúdio je veľkým fanúšikom virtuálnej reality. Half-Life pre VR headsety sa teda môže stať skutočnosťou.

Total
8
Zdieľaní