Xiaomi má novú značku: Xiaovv vyrába jedny z najlepších bezpečnostných kamier

Xiaomi prosperuje na rôznych trhoch s rôznymi zariadeniami. Veľmi populárne sú aj bezpečnostné kamery, ktoré sme niekoľkokrát predstavovali aj u nás na TECHBYTE.

Xiaomi prosperuje na rôznych trhoch s rôznymi zariadeniami. Veľmi populárne sú aj bezpečnostné kamery, ktoré sme niekoľkokrát predstavovali aj u nás na TECHBYTE. Ich najnovší počin pochádza od značky Xiaovv patriacej Xiaomi.

Xiaomi Xiaovv panoramatická vonkajšia kamera

Cena: 32,99 € | Doručenie: Zadarmo

Panoramatická kamera Xiaomi Youpin Xiaovv je fantastickým zariadením, ktoré vám pomôže ochrániť váš domov. Ak máte dom a chcete vedieť, čo sa u vás deje aj keď nie ste doma, bezpečnostná kamera je to najlepšie riešenie.

Kamera disponuje 180-stupňovým zorným uhlom, vďaka čomu vidí takmer za roh. CMOS senzor nahráva záznam v 1080p rozlíšení s dôrazom na kvalitu farieb a ostrosť.

Chýbať samozrejme nemôže ani infra nočné videnie, vďaka čomu si kamera poradí aj s nočnými zábermi. Dobrou správou je aj fakt, že Xiaomi kameru vybavil kódovaním H.265, vďaka čomu je finálny súbor menší.

To však nie je všetko. Xiaomi má v rukáve ďalšie eso. Kamera dokáže vďaka prítomnej AI rozpoznať ľudí a následne vám zaslať notifikáciu o tom, že u vás niekto je. Do aplikácie pritom zaznamenáva aj čas, vďaka čomu tento okamih jednoducho nájdete.

Nechýba ani zabudovaný mikrofónreproduktor, vďaka čomu je cez kameru možné komunikovať. Či už s kuriérom alebo napríklad vašimi deťmi, keď odchádzajú do školy.

Ak sa vám takéto riešenie páči, nečudujeme sa. Xiaomi vyrába čoraz kvalitnejšie a užitočnejšie zariadenia a táto bezpečnostná kamera medzi ne jednoznačne patrí. Kúpiť si ju môžete priamo cez eBay za 32,99 €. Nezabúdajte, ak zaplatíte cez PayPal, automaticky získavate poistenie do 500 €. Ak by sa s balíčkom náhodou niečo stalo, peniaze vám okamžite vrátia.

Tento obsah sme pripravili v spolupráci s obchodom kaycoa na eBay.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať