pubg mobile

PUBG Mobile dostane veľkú aktualizáciu: Pribudne nový herný režim, zbrane a ďalšie prvky

V súčasnosti je na očiach hlavne hra Call of Duty: Mobile, ktorá stihla v priebehu jedného týždňa nazbierať 100 miliónov stiahnutí, no zabúdať netreba ani na PUBG Mobile.

V súčasnosti je na očiach hlavne hra Call of Duty: Mobile, ktorá stihla v priebehu jedného týždňa nazbierať 100 miliónov stiahnutí, no zabúdať netreba ani na PUBG Mobile.

PUBG Mobile autori pravidelne aktualizujú o nový obsah a inak tomu nebude ani 16. októbra. Práve v tento deň vývojári uvoľnia aktualizáciu na verziu 0.15.0, ktorá bude obsahovať množstvo noviniek.

V hre pribudne nový dopravný prostriedok – obojživelný obrnený transportér BRDM-2 (pre 4 osoby) s nepriestrelnými pneumatikami. Hráči budú môcť jednoduchšie šplhať po strechách, rímsach, kontajneroch a ďalších vyvýšených miestach, na ktoré sa teraz dostanú len ťažko alebo vôbec.

Červené kanistre s palivom po novom explodujú po zásahu zo zbraní. Nepriateľom v okolí kanistra spôsobí výbuch značné škody. Pokiaľ sa hráčom minú granáty, kanister s palivom poslúži ako dobrá alternatíva.

pubg mobile

Akčnejšie zameraných hráčov poteší herný režim Payload dostupný v rámci kategórie EvoGround. Pri intenzívnych súbojoch budú môcť siahnuť po helikoptére, ťažkých zbraniach ako granátomet, raketomet či osvedčené RPG-7. V zozname dostupných zbraní sa po aktualizácii objaví legendárny Desert Eagle.

TIP REDAKCIE
World of Warcraft: Cataclysm oslávil 11 rokov, reakcie na datadisk sú zmiešané

Vývojári zapracovali na optimalizácii hry. Na menej výkonných zariadeniach by mala hra PUBG Mobile bežať plynulejšie. V rámci grafiky si tvorcovia pripravili kvalitnejšie textúry, presnejšie modelovanie a upravili tiež osvetlenie a s ním súvisiace zobrazovanie tieňov.

Kompletný a podrobný zoznam zmien pripravili autori z XDA na základe predlohy z verzie hry určenej pre čínsky trh. Bude PUBG Mobile zase o niečo zábavnejší? Vyzerá to tak, že áno.

Novinky z čoskoro dostupnej verzie 0.15.0 si v praxi môžete pozrieť už teraz, vo videách od AnonymousYT alebo Powerbang Gaming.

Total
38
Zdieľaní
Total
38
Zdieľať