OnePlus 6T McLaren

OnePlus 7T Pro McLaren Edition bude zrejme najdrahším modelom výrobcu

Čínska spoločnosť OnePlus má za sebou jednu z dvoch naplánovaných tlačových konferencií. Prvá sa konala v Indii 26. septembra, druhá sa odohrá zajtra, t.j. 10. októbra v Londýne.

Čínska spoločnosť OnePlus má za sebou jednu z dvoch naplánovaných tlačových konferencií. Prvá sa konala v Indii 26. septembra, druhá sa odohrá zajtra, t.j. 10. októbra v Londýne.

Septembrové podujatie bolo zaujímavé. OnePlus predstavil svoj prvý inteligentný 4K televízor, ktorý je dostupný v dvoch verziách – Q1 a Q1 Pro. Druhá časť podujatia patrila smartfónu OnePlus 7T, ktorý zostal verný svojej povesti vlajkovej triedy s relatívne dostupnou cenou.

Zajtrajšie podujatie bude pre zmenu patriť smartfónu OnePlus 7T Pro, ktorý ponúkne ešte lepšiu výbavu ako nedávno predstavený súrodenec bez prívlastku Pro. Spoľahnúť sa môžeme na 90Hz OLED displej, Snapdragon 855+, kvalitnú foto výbavu, rýchle nabíjanie a ďalšie vlastnosti typické pre vlajkový rad.

oneplus 7T pro
Foto: igeeksblog.com

Výrobca má v talóne ešte jedno eso. Špeciálny model OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Pôjde o druhé zariadenie výrobcu, ktoré ponesie znaky prestížnej značky športových automobilov. V minulom roku vznikol OnePlus 6T McLaren Edition.

TIP REDAKCIE
Čipová kríza zašla priďaleko: Prvá automobilka prestáva montovať airbagy, ďalšie môžu nasledovať
OnePlus 6T McLaren
Takto vyzeral set s vlaňajším OnePlus 6T McLaren Edition

Od bežnej verzie sa bude smartfón líšiť vzhľadom v čierno-oranžovom prevedení a balením, ktoré bude takisto pripravené v duchu značky McLaren. Po vzore predchádzajúcej generácie predpokladáme, že novinka ponúkne veľkorysú porciu operačnej pamäte a ešte rýchlejšie nabíjanie.

Očakávania o vysokej cene napĺňa správa od informátora Ishana Agarwala, ktorý hovorí, že edícia McLaren Edition bude stáť okolo 850 EUR. Určite nejde o cenový rekord vo vlajkovom segmente, no na pomery OnePlus je cena zatiaľ najvyššia.

Na druhú stranu si môžeme byť aspoň istí, že štandardný OnePlus 7T Pro bude stáť menej. Pri ňom by sme tipovali cenu 749 EUR. Všetky podrobnosti sa v každom prípade dozvieme už zajtra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať