motorola razr

Motorola RAZR na nových snímkach. Očakávané „véčko“ nadviaže na predchodcu

Novodobá Motorola RAZR inšpirovaná legendárnym véčkom, ktorého sa medzi rokmi 2004 – 2008 predalo 130 miliónov kusov, bude s najväčšou pravdepodobnosťou predstavená už 13. novembra.

Novodobá Motorola RAZR inšpirovaná legendárnym véčkom, ktorého sa medzi rokmi 2004 – 2008 predalo 130 miliónov kusov, bude s najväčšou pravdepodobnosťou predstavená už 13. novembra.

Kľúčovým prvkom Motoroly RAZR bude flexibilný OLED displej, ktorý by mal mať uhlopriečku 6,2 palca, pomer strán 22:9 a rozlíšenie 2142 x 876 pixelov. Ohyb po horizontálnej osi tak zabezpečí samotný displej a nie mechanický kĺb, ktorý bol súčasťou pôvodného modelu.

Motorolu RAZR doteraz zobrazovala v prevažnej miere len vizualizácia, ktorú vytvoril Sarang Sheth z Yanko Design. Autor ju navrhol na základe dostupných neoficiálnych informácií, ktorých zrovna veľa nebolo. Dizajn odhadol pomerne presne.

Dnes sa na verejnosti totižto objavil nový obrazový materiál, ktorý dizajn smartfónu ešte viac poodhaľuje, či skôr potvrdzuje. Prvú snímku zverejnil Evan Blass, ktorého nasledovali autori zo serveru Mobielkopen. Fotky nie sú veľmi (vôbec) kvalitné, čo je tak trochu škoda. Snímky vo vyššej kvalite sa ale časom v online prostredí určite objavia.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

razr razr razr razr

Motorola RAZR ponúkne okrem ohybnej obrazovky aj vonkajší panel s rozlíšením 600 x 800 pixelov. Zobrazovať bude základné informácie a upozornenia bez toho, aby sa musel smartfón otvárať.

Pod kapotou budú podľa zatiaľ neoficiálnych správ tikať jadrá čipsetu Snapdragon 710, 4/6 GB operačná pamäť a 64/128 GB interné úložisko. Škoda len menšej batérie, ktorá má mať kapacitu len 2730 mAh. Aspoň ako takou kompenzáciou bude 27W TurboPower nabíjanie.

V rámci maloobchodnej ceny sa najčastejšie skloňuje suma 1500 EUR.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať