One Action

Moto G8 Plus: 6,5-palcový displej, 48 Mpx fotoaparát a 4 GB RAM

Na povrch prenikli nové informácie ohľadom nadchádzajúceho modelu série Moto G8 od spoločnosti Motorola. Smartfón bude oficiálne predstavený 24. októbra.

Na povrch prenikli nové informácie ohľadom nadchádzajúceho modelu série Moto G8 od spoločnosti Motorola. Podľa zverejnených špecifikácií môžeme Moto G8 Plus zaradiť skôr do strednej triedy. Novinke sa venoval server fonearena.com.

Motorola Moto G8 Plus pokrýva 6,3-palcový FullHD+ IPS displej s rozlíšením 2 280 x 1 080 pixelov, z ktorého si menší kúsok rezervoval výrez v tvare kvapky ponúkajúci 25 Mpx fotoaparát.

Zdroj: fonearena.com

Pod displejom môžeme nájsť čipset Snapdragon 665, ktorý sa o výkon stará spoločne s 4 GB operačnej pamäte RAM a 64/128 GB interným úložiskom. To si môžete rozšíriť prostredníctvom microSD.

Interiér ďalej ponúka 4 000 mAh batériu, ktorú si budete nabíjať cez Turbo adaptér s káblom zapojeným do USB-C portu.

Zdroj: fonearena.com

Zadná strana je vybavená trojicou fotoaparátov a snímačom odtlačkov prstov. Hlavný snímač disponuje 48 Mpx rozlíšením, pričom tie vedľajšie ponúkajú rozlíšenia o veľkosti 16 Mpx a 5 Mpx.

TIP REDAKCIE
Samsung bojuje proti kríze: Za 15 miliárd € chce v Texase postaviť továreň na čipy

Telefón s váhou 188 gramov ďalej ponúka dvojpásmovú Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a dva sloty pre SIM karty.

Bližších informácií ohľadom Moto G8 Plus by sme sa mali dočkať v priebehu najbližších dní, keďže už 24. októbra bude smartfón oficiálne predstavený v Brazílii.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať