GTA 6: Pokračovanie legendárnej série má doraziť už budúci rok

Dej sa bude odohrávať v prostredí Vice City.

2
Zdroj: Technobezz

Po vyše šiestich rokoch od vydania GTA 5 sa dozvedáme, že legendárna herná séria, ktorej boli mnohí verní už od svojho detstva, sa čoskoro dočká ďalšieho pokračovania. GTA 6 s istotou patrí medzi najočakávanejšie tituly súčasnosti, s čím súhlasí aj server Express.co.uk.

Od vydania veľmi úspešnej hry Red Dead Redemption 2, ktorá už čoskoro dorazí do našich PC, fanúšikovia dumali nad tým, čo asi štúdio Rockstar Games plánuje do budúcna. Najhorúcejším kandidátom je pritom práve GTA 6.

Zatiaľ nepotvrdené informácie tvrdia, že novinka dorazí už budúci rok, pričom jej dej sa má odohrávať v prostredí Vice City. Autorom tejto predikcie je leaker Tezfunz2, ktorý pozorne sledoval aktivitu databázy Steamu.

Ďalej je predpovedané, že na konci tohto roka, presnejšie v decembri, sa dočkáme poslednej aktualizácie pre GTA 5 Online, čo znamená, že štúdio bude mať viac priestoru na venovanie sa iným projektom.

TIP REDAKCIE
Red Dead Redemption 2: HW požiadavky na PC sú tu. Zvládne to vaša zostava?

Ako sme ale už spomenuli vyššie, nič z tohto zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené, teda aspoň s výnimkou príchodu RDR2 na PC. Ak sa ale Tezfunz2 skutočne nemýli, tak nás od GTA 6 delí už zrejme len jediný rok.