Štúdio EA sa zapisuje do knihy rekordov za najmenej obľúbený komentár

"Úspech" dosiahol po takmer dvoch rokoch.

1
Zdroj: PCMag.com

Zápis do knihy rekordov je úspech, na ktorý by bola väčšina z nás zrejme veľmi hrdá. To sa však nedá povedať o štúdiu Electronic Arts, ktoré sa do Guinnessovej knihy rekordov zapísalo veľmi zlým spôsobom – patrí mu najviac dislajkovaný komentár na Reddite. O novinke informujú redaktori z Kotaku.

Všetko to začalo príspevkom uverejneným používateľom amasha. Jeho obsah tvorila sťažnosť na mikrotransakcie, ktoré v poslednom období negatívne ovplyvňovali herný priemysel.

Ten istý používateľ sa rozhodol si zakúpiť hru Star Wars Battlefront II v hodnote 80 dolárov, len aby zistil, že jedna z kľúčových postáv, Darth Vader, sa skrýva za ďalšími mikrotransakciami. Svoj hnev si vylial prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti Reddit, ktorý pomenoval „Vážne? Zaplatím si 80 dolárov za to, aby som nemal dostupného Vadera?“

Zdroj: Reddit

Okrem mnohých ďalších používateľov komentovalo príspevok aj samotné štúdio. To, čo nasledovalo, však zrejme nečakal nikto. Odpoveď spoločnosti pobúrila obrovské množstvo ľudí, vďaka čomu si príspevok vyslúžil až 683 tisíc dislajkov, teda sa „s prehľadom“ zapisuje do knihy rekordov. Mali by sme ešte poznamenať, že druhý najhoršie hodnotený komentár má len približne 88 900 dislajkov.

Zdroj: Kotaku