Sony a Marvel spájajú sily: Spider-Man 3 je späť v MCU!

Spoločnosti Sony a Marvel spájajú sily za cieľom natočiť tretí diel o akčnom hrdinovi, ktorý by mal do kín doraziť v lete 2021.

Ak ste vášnivými fanúšikmi “Marveloviek” či len výhradne filmov o Spider-Manovi, máme pre vás skvelú správu. Spoločnosti Sony a Marvel totiž spájajú sily za cieľom natočiť ďalší film o akčnom hrdinovi, ktorý by mal do kín doraziť v lete 2021. Téme sa venovali redaktori z BGR.

Vyzerá to, že štúdio Sony si vstúpilo do svedomia. Pred časom sa totiž rozhodlo doslova vykašľať na MCU, pričom chcelo “celkom samo” zopakovať úspech, ktorý zožal diel Far From Home.

Dve štúdiá sa však napriek hektickej minulosti dokázali dohodnúť na spoločných podmienkach, vďaka čomu sa môžeme tešiť na pokračovanie príbehu mladého pavúčieho hrdinu, a to vo forme filmu spadajúceho pod MCU. Na starosť si ho má zobrať Kevin Feige.

Hlavnú úlohu si samozrejme zahrá známy Tom Holland, pričom do kín by sa mal trhák dostať 16. júla 2021. Ide o obdobie známe aj ako “štvrtá fáza MCU” (MCU Phase 4), ktoré končí len o pár mesiacov potom, a to filmom Thor 4.

TIP REDAKCIE
SpaceX píše históriu: Do vesmíru vynesie doposiaľ najťažší satelit!

Spider-Man sa má údajne objaviť aj v ďalšom filme. Najhorúcejším kandidátom je podľa všetkého ďalšie pokračovanie Avengers.