Kreativite sa medze nekladú: Takto vyzerá PlayStation 5 na neoficiálnych renderoch

Pohľad na možný dizajn nadchádzajúcej konzoly série PlayStation sa nám v minulosti už naskytol, a to formou patentu, ktorý zverejnil web LetsGoDigital.

Pohľad na možný dizajn nadchádzajúcej konzoly série PlayStation sa nám v minulosti už naskytol, a to formou patentu, ktorý zverejnil web LetsGoDigital. Finálny, teda oficiálny verdikt spoločnosti však stále visí vo vzduchu.

Ako už ale informoval portál BGR, práve z toho dôvodu, že nás Sony necháva tak dlho čakať, sa ten istý web (LetsGoDigital) rozhodol pre prevedenie konceptu na rendery. A musíme uznať, že výsledok stojí naozaj za to.

Zdroj: Sony (via LetsGoDigital)

Ako môžete vidieť na snímkach uvedených nižšie, najvýraznejšou časťou dizajnu novej konzoly je výrazné “V” na samom vrchu. Je celkom jasné, že jeho cieľom je uistiť ľudí o tom, že sa práve pozerajú na už piatu generáciu konzoly PlayStation.

Na zadnej strane sa nachádza niekoľko portov. HDMI a USB porty môžeme nájsť priamo vpredu.

Medzi inovácie patrí aj šikovný displej, ktorý používateľovi ponúka užitočné informácie, a to hneď v dvoch režimoch – konzola totiž môže byť totiž položená horizontálne i vertikálne.

TIP REDAKCIE
Sony chystá súpera pre Xbox Game Pass, nové predplatné spustí na jar

Nakoniec ale ešte raz podotýkame, že sa momentálne nepozeráte na oficiálnu verziu konzoly PlayStation 5. Dovolíme si ale tvrdiť, že pokiaľ by sa spoločnosť Sony skutočne rozhodla pre podobné vizuálne prevedenie, mnohí by určite nenamietali.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať