Kamera nového Honor 20S bude špičková. Skvelá práca so svetlom či farbami je len začiatok

Telefón bude skvelou pomôckov nie len pre milovníkov “selfíčok”, ale aj vlogerov, keďže dorazí aj s podporou technológie EIS.

Napriek mnohým obmedzeniam zo strany Spojených štátov ide čínsky gigant Huawei neustále dopredu. Dôkazom je aj čerstvo pripravovaný smartfón Honor 20S, ktorého kamera bude skutočne majstrovským kúskom, píše server Gizmochina.

To, čo nový prírastok do série Honor 20 stráca na výkone, rozhodne dobieha na svojich senzoroch. Ako môžete vidieť nižšie, duálny fotoaparát sa dokáže nielen skvelo pohrať so svetlom, ale taktiež aj s farbami, čo je viditeľné na kvalite výslednej snímky.

Len nedávno sa na internete objavilo porovnanie selfie fotoaparátu Honor 20S s fotoaparátom iného nepomenovaného smartfónu. Sami môžete vidieť, že svetlo je v prípade 20S sústredené na zvýraznenie autorky, nie na objekty za ňou.

Gizmochina

Skvelou správou je taktiež aj implementácia “anti-shake” technológie, ktorá sa postará o to, aby vaše fotografie neboli rozmazané, čo sa sem-tam v dôsledku trasenia rúk stáva. S Honor 20S však bude aj táto nepríjemnosť minulosťou.

Mali by sme ešte dodať, že skvelých inovácií sa dočkáme aj v oblasti videa. 20S ponúkne až 10 rôznych “beauty” režimov pre zaznamenávanie videí, čo znamená, že na svoje si pri natáčaní príde každý.

TIP REDAKCIE
Huawei na Slovensku predstavil herné monitory MateView GT: Prekvapia cenou

Telefón teda bude skvelou pomôckou nielen pre milovníkov “selfíčok”, ale aj vlogerov. Nebude totiž chýbať ani podpora EIS (Electronic Image Stabilization).

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať