Honor 20 Pro

Honor 20SE má prísť tento týždeň: Chýbať nemá Kirin 980 ani 12 GB RAM!

Už o dva dni, teda 4. septembra, sa dočkáme predstavenia nového smartfónu Honor 20SE. Svojimi špecifikáciami sa môže rozhodne len chváliť.

O prichádzajúcom smartfóne značky Honor, konkrétne Honor 20SE, sme sa toho ešte pred oficiálnou tlačovou konferenciou dozvedeli viac než dosť, a to vrátane takmer kompletných špecifikácií.

Ako už informoval web GSMArena, smartfón bude na prednej strane vybavený 6,26-palcovým Full HD+ displejom, ktorý bude v ľavom hornom rohu obývaný 32 Mpx selfie fotoaparátom. Na zadnej strane nájdeme trojicu senzorov so 48 Mpx, 8 Mpx a 2 Mpx rozlíšeniami, pričom snímač odtlačkov prstov by mal byť umiestnený na jednej z bočných hrán.

GSMArena (via shouji.tenaa.com.cn)

Kirin 980, 12 GB RAM a 3 650 mAh batéria

O špičkový výkon sa postará nadupaný procesor Kirin 980 s taktom 2,6 GHz. Čo sa týka operačnej pamäte, 12 GB by mala byť dostatočná kapacita pre všetky typy používateľov.

Telefón nestráca ani v oblasti interného úložiska, ktoré bude dostupné v dvoch verziách. Je teda len na vás či si vystačíte so 128 GB, alebo sa rovno vrhnete na 256 GB verziu. Skvelé špecifikácie dopĺňa taktiež aj 3 650 mAh batéria či prítomnosť operačného systému Android 9 Pie.

TIP REDAKCIE
AirPods Pro mali chlapcovi roztrhnúť ušný bubienok: Apple čelí vážnemu obvineniu a ide pred súd

Honor 20SE bude predstavený po boku Honor 20S, a to už o dva dni, teda 4. septembra.