Ľudia si z dizajnu iPhone 11 Pro robia srandu: Toto sú najlepšie výtvory

Apple predstavil iPhony s troma fotoaparátmi a dizajnom, ktorý je mnohým proti srsti. Internet na seba nenechal dlho čakať.

3

Apple pred pár dňami predstavil trojicu noviniek – iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Prvý z trojice je priamym nástupcom iPhone XR z minulého roka, zatiaľ čo dvojica modelov s prívlastkom „Pro“ nahrádza iPhone XS a iPhone XS Max.

Ich dizajn sa vo veľkej miere nezmenil, hlavne pri pohľade spredu. Pri „Pro“ modeloch sa najväčšie dizajnové zmeny udiali hlavne na zadnej strane, kam pribudol tretí senzor. Dizajnéri Apple sa rozhodli, že z troch senzorov spravia hlavný rozlišovací prvok. Nechceli ísť po stopách Samsungu či Huawei, preto stavili na ambiciózne rozloženie.

Ľudia na internete sú však neľútostní a preto sa takmer okamžite po predstavení začali objavovať prvé výtvory zosmiešňujúce dizajnové rozhodnutia amerického výrobcu. Zostava fotoaparátov na iPhone 11 Pro a 11 Pro Max totiž skutočne pripomína fidget spinner, sporák či kokos. Veď sa presvedčte sami.