ANKETA: Je WoW Classic len dočasná nostalgia, alebo úplne nový zážitok?

Zatiaľ čo pre niektorých je novinka skvelým zážitkom, iní ju odsudzujú k záhube. Komunitu “WoWka” teda môžeme aktuálne rozdeliť na dve základné skupiny.

Od dlho očakávaného vydania World of Warcraft Classic ubehol už hojný počet dní, počas ktorých si každý hráč stihol vytvoriť minimálne svoj prvý dojem. Zatiaľ čo pre niektorých je novinka skvelým zážitkom, iní ju odsudzujú k záhube. Komunitu “WoWka” teda môžeme aktuálne rozdeliť na dve skupiny.

S negatívnou spätnou väzbou sa tvorca hry Blizzard Entertainment stretol takmer okamžite. Mnohí sa totiž po dlhom čakaní ešte pred samotným vrhnutím sa na “nové” dobrodružstvo stretli s prihlasovacou obrazovkou, presnejšie s odkazom, že najskôr musia z dôvodu plných serverov počkať (v lepšom prípade) stovky minút.

Presuňme sa však k podstate veci. Ako sme už spomenuli vyššie, komunitu môžeme rozdeliť na dva základné tábory. Zatiaľ čo jeden oroduje za to, že WoW Classic je len “návratom k dočasnej nostalgii”, teda je len otázkou času, kedy hra väčšinu omrzí a začne upadať, druhý je zase opačného názoru, teda že sa Blizzard rozhodol správne a to pravé dobrodružstvo ešte len začína.

TIP REDAKCIE
WhatsApp bol vždy zadarmo, teraz bude aj platený: Kto zaň bude platiť?

Avšak fakt, že tak starý titul je aj v dnešnej dobre preplnenej novými a zaujímavými hrami stále obľúbený, predsa len o niečom svedčí.

Ja osobne som sa k hraniu klasického World of Warcraft zatiaľ nedopracoval. Myšlienka čakania vo fronte ma totiž priveľmi neláka, avšak to ani v najmenšom neovplyvňuje môj názor na kvalitu samotnej hry.

Aký je váš názor na WoW Classic? Ku ktorému “táboru” by ste sa nahlásili skôr?

Je podľa vás World of Warcraft len dočasným fenoménom?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...