Nová doba, nové možnosti: Iba 6-ročná YouTuberka si kúpila dom za 7 miliónov €

Má iba 6 rokov, no už si stihla zaobstarať dom za viac ako 7 miliónov eur. Reč tu je o mladej kórejskej YouTuberke Boram.

Má iba 6 rokov, no už si stihla zaobstarať dom za viac ako 7 miliónov eur. Reč tu je o mladej kórejskej YouTuberke Boram, ktorá je tak populárna, že má už dnes postarané o svoju budúcnosť. Preto jej nerobí problém ani kúpa tak drahej nehnuteľnosti, o akej môže drvivá väčšina z nás iba snívať.

Nový príbytok mladej internetovej hviezdy stojí na území jednej z prominentných štvrtí hlavného mesta Soul, kde žijú miestni boháči. Preto sa jeho cena vyšplhala na tak závratne vysokú čiastku, informuje web UberGizmo.

Boram má na svojom YouTube kanáli slušnú kôpku video recenzií detských hračiek a takmer 14 000 000 odberateľov, čo je naozaj veľa (Justin Bieber má zhruba o 30 000 000 viac). Nie je preto žiadnym veľkým prekvapením, že si môže dovoliť luxusný dom až za niekoľko miliónov.

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!

Tvorba YouTuberky sa ale často spája s kontroverziou. Mnohí totiž odcudzujú rodičov hviezdy, že na svojej dcére profitujú. Iným zase nevonia obsah, pretože môže mať podľa ich názoru negatívny dopad na iné deti.

Tak či tak treba uznať, že Boram dokázala veci, na aké jej rovesníci ani len nepomyslia. Vybudovať tak veľkú značku vyžaduje obrovské množstvo úsilia.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať