iphone x

Samsung odstránil reklamy, v ktorých si robil srandu zo smartfonov iPhone. Dôvod je jasný

Asi niekedy v polovici minulého roka sa na webe YouTube objavila séria reklám, v ktorej si juhokórejský výrobca robil srandu zo smartfónov Apple iPhone.

Asi niekedy v polovici minulého roka sa na americkom oficiálnom účte spoločnosti Samsung na webe YouTube objavila séria reklám, v ktorej si juhokórejský výrobca robil srandu zo smartfónov Apple iPhone.

Krátke reklamy boli výstižné, dobre natočené a naozaj úsmevné. Teda aspoň pre niekoho. Tvorcovia v nich poukazovali na typické nedostatky nových smartfónov iPhone, napríklad na zárez v obrazovke, rýchlosť nabíjania a hlavne na chýbajúci 3,5 mm audio konektor.

Práve na 3,5 mm jack aj v súčasnosti nedá veľa užívateľov dopustiť. Predstavením nových vlajkových smartfónov Galaxy Note10 sa tohto rozhrania nakoniec zbavil aj Samsung, čo už ale asi viete.

samsung galaxy note10
Samsung Galaxy Note10 bez 3,5 mm jacku

Samsung sa touto inováciou vrámci veľkej prezentácie vysielanej naživo, ktorá sa konala v americkom meste New York, nepochválil. Šalamúnsky odstránil aj spomínané reklamy, ktoré poukazovali na neexistujúce 3,5 mm rozhranie v smartfónoch iPhone.

TIP REDAKCIE
SÚŤAŽ: Poď s TECHBYTE a AndroidPortal.sk na predstavenie Galaxy Note10. Môžeš ho vyhrať!

Internet ale nezabúda a uvedené reklamy zostávajú v online priestore, aj keď ich Samsung zo svojho amerického YouTube účtu odstránil. Poďme si ich teda pripomenúť, všetky ich nájdete v jednom videu od užívateľa BlowtorchHonor.

Všetky informácie o novinkách Galaxy Note10 nájdete TU. Na tejto adrese si môžete pozrieť, ako nová vlajková loď fotí.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať