Galaxy Note 10+ a Note 10

ANKETA: Páči sa vám nový Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+?

Galaxy Note 10 má asi všetko, čo by mal mať každý jeden moderný smartfón. To však hneď neznamená, že sa páči úplne každému.

Dynamický OLED displej s otvorom pre fotoaparát, výkonný čipset Exynos 9825, štýlový farebný prechod Aura Glow a aj brutálne 45 W nabíjanie. Ešte čerstvý Samsung Galaxy Note 10 má asi všetko, čo by mal mať každý jeden moderný smartfón s high-end hardvérom.

To však hneď neznamená, že sa musí páčiť úplne každému. Preto nás teraz zaujíma, koľko z vás mu v našej ankete prejaví sympatie.

Podobne ako Galaxy S10, aj nový Galaxy Note 10 dostal svojho lepšie vybaveného súrodenca. Stalo sa tak prvýkrát od uvedenia modelovú radu na spotrebiteľský trh. Mierne drahšia alternatíva nesie názov Note 10+ a okrem iného dostala i väčšiu uhlopriečku.

Dynamický OLED aj Exynos 9825

Podstatnou súčasťou medzigeneračnej inovácie je ako Dynamický AMOLED displej, tak aj nový čipset Exynos. Model 9825 ponúka až o 40 percent lepší grafický výkon ako predchodca z minuloročného modelu Galaxy Note 9, takže si na svoje prídu predovšetkým náruživí hráči.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22+ 5G: Poznáme očakávané špecifikácie aj to, ako bude vyzerať!
FOTO: Samsung/redakcia

Aura Glow a až 45 W nabíjanie

Rovnako však stojí za zmienku aj moderné konštrukčné prevedenie Aura Glow, ktoré pripomína smartfóny z dielne konkurenta Huawei. Ide totiž o populárny farebný prechod (tzv. gradient) – tentokrát od tyrkysovej k perlovo bielej časti.

Samsung nezabudol dokonca ani na zrýchlenie nabíjania. Galaxy Note 10+ podporuje cez kábel až 45 W nabíjanie, čo znamená, že za približne 30 minút naplníme až okolo 70 percent z 4 300 mAh batérie.

Otázne teraz zostáva či to stačí. Sú tohtoročné inovácie podľa vás dostatočné na to, aby si novinka potykala s úspechom? Váš názor môžete vyjadriť buď v ankete alebo v komentároch nižšie.

Páči sa ti Galaxy Note 10?

Loading ... Loading ...

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať