Predstavenie nových iPhonov vraj prebehne už 10. septembra!

Nové iPhony sú blízko.

0
iPhone 11
iPhone 11

Apple registrovaným vývojárom práve uvoľnil siedmu beta verziu iOS 13. V kóde sa pritom nachádza veľká nápoveda, ktorá naznačuje dátum predstavenia všetkých noviniek.

V aktualizácii sa nachádzal obrázok (nižšie), v ktorom je ako dátum uvedený 10. september. Názov priečinku, v ktorom je obrázok uložený je „HoldForRelease,“ vo voľnom preklade „PodržaťDoPredstavenia“. Z toho sa teda dá vyvodiť, že práve 10. september je dátum, počas ktorého Apple predstaví nové iPhony a ďalšie zaujímavé novinky. Minuloročné predstavenie prebehlo 12. septembra.

Kedy príde na trh?

Ak by sme mali porovnať predchádzajúce roky, spustenie predobjednávok by sme odhadli na 13. septembra, dostupnosť pre krajiny v prvej vlne na 20. septembra a dostupnosť pre krajiny v druhej vlne na 27. septembra. Finálna verzia iOS 13 by sa na staršie iPhony a iPady mala začať šíriť už 23. septembra.

Pochopiteľne, kým Apple nezverejní oficiálne pozvánky, môžeme len špekulovať. S najväčšou pravdepodobnosťou sa tak však skutočne stane začiatkom budúceho mesiaca.