falosne spravy

Aplikácia WhatsApp bude zrejme už čoskoro dostupná aj na tabletoch, počínajúc iPadmi

Chatovacia služba WhatsApp, ktorá aktuálne patrí medzi jedny z najobľúbenejších aplikácií, zrejme čoskoro dorazí aj do tabletov, počínajúc iPadmi.

Chatovacia služba WhatsApp, ktorá aktuálne patrí medzi najobľúbenejšie aplikácie, zrejme čoskoro dorazí aj do tabletov, počínajúc iPadmi. O novinke informuje server Ubergizmo.

Služba bola spočiatku navrhnutá exkluzívne pre smartfóny, pričom neskôr si našla svoju cestu aj do desktopov. Ak je tu ale jedna platforma, kde jej podpora skutočne zaostáva, sú ňou tablety. Používatelia sú totiž v prostredí aplikácie rozlišovaní podľa telefónneho čísla, teda je jednoznačné, prečo si s nimi veľmi nerozumie.

WhatsApp ako multiplatformová služba?

Podľa WABetaInfo sa však už pracuje na riešení. Spoločnosť údajne vytvára novú verziu aplikácie určenú pre tablety, pričom najprv by sme sa jej mali dočkať v iPadoch. Web ďalej spomína aj evidenciu hovoriacu o WhatsAppe ako multiplatformovej službe.

Ako sme už spomenuli vyššie, WhatsApp môžete aktuálne používať na svojom smartfóne a desktope. Pripojenie cez počítač však vyžaduje prítomnosť telefónu s prístupom na internet. Pokiaľ ale služba bude v budúcnosti skutočne multiplatformová, telefón už naďalej nebude podmienkou, čo podľa nás ocení nejeden používateľ.

TIP REDAKCIE
Apple prekonáva očakávania: GPU v novom M1 Max má viac hrubého výkonu ako PlayStation 5!

Dátum vydania je zatiaľ neznámy

Na realizácii tohto skvelého nápadu údajne spoločnosť pracuje už dlhší čas. Dáva si teda skutočne záležať aj na tých najmenších detailoch. Zatiaľ nevieme, kedy a či vôbec sa vynovenej služby dočkáme. Pokiaľ sú však poskytnuté informácie pravdivé, popularita WhatsAppu sa môže pripraviť na poriadny nárast.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať