Samsung výrazne vylepší Note 10: Ponúkne ešte lepšie nočné fotky ako Galaxy S10

Samsung pri Galaxy Note 10 chystá niekoľko významných vylepšení. Na zadnej strane sa totiž objavia hneď 4 senzory, ktoré ponúknu niekoľko zmien.

Samsung pri Galaxy Note 10 chystá niekoľko významných vylepšení, medzi ktoré patrí aj foto výbava. Na zadnej strane sa totiž objavia hneď 4 senzory, ktoré ponúknu niekoľko zmien. Medzi hlavné zmeny patrí napríklad schopnosť objektívu meniť clonu medzi f/1.5, f/1.8 a f/2.4. Galaxy S10 (a S9) môžu clonu meniť len medzi f/1.5 a f/2.4.

To však ani zďaleka nie je všetko. Redaktori servera LetsGoDigital podrobne rozpitvali patentovú prihlášku Samsungu na Úrade Európskej únie pre duševné vlastníctvo, kde našli dve zaujímavé označenia, opisuje server Phone Arena. Jedno z nich sa volá AI ISO a to druhé zas Smart ISO.

Zmeny na hardvérovej aj softvérovej úrovni

Vzhľadom na vylepšenia samotných objektívov na hardvérovej úrovni sa dá očakávať, že Samsung zapracoval aj na softvérovej časti spracovávania záberov. Koniec koncov, poctivá práca softvérových inžinierov sa vyplatila už pri Galaxy S10, ktorého softvér sa od predstavenia zmenil na nepoznanie. Zariadenie, ktoré malo v marci veľké problémy vyrovnať sa konkurencii už dnes drží krok a v niektorých oblastiach má aj čosi navyše.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Telekom prekvapuje, dáva 2x dáta aj 20 € kredit navyše!

Plán výrazne vylepšiť nočné zábery má aj kalifornský Apple, ktorý má zmeny predstaviť už túto jeseň. Záujemcovia o iPhone 11 sa teda taktiež majú na čo tešiť.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať