samsung galaxy tab S6

Samsung Galaxy Tab S6: Takto bude vyzerať nový vlajkový tablet

To, že Samsung plánuje predstaviť novú generáciu svojho vlajkového tabletu už vieme. Menej kvalitné fotografie, ktoré zverejnil server sammobile.com, teraz nahrádzajú marketingové snímky od androidheadlines.com.

To, že Samsung plánuje predstaviť novú generáciu svojho vlajkového tabletu už vieme. Menej kvalitné fotografie, ktoré zverejnil server sammobile.com, teraz nahrádzajú marketingové snímky od androidheadlines.com.

Samsung Galaxy Tab S6 bude mať podľa dostupných informácií 10,5-palcový AMOLED displej s vysokým rozlíšením, duálny fotoaparát, poháňať ho má čipset Snapdragon 855, 6 GB operačná pamäť a 128 GB úložisko.

samsung galaxy tab S6
Foto: androidheadlines.com

Spoľahnúť sa môžeme na stereo reproduktory AKG alebo dotykové pero S Pen, ktoré tablet nabije bezdrôtovo cez magnetický konektor. Na tablete ale nevidieť 3,5 mm audio jack ani snímač odtlačkov prstov.

samsung
Foto: androidheadlines.com

V štíhlej konštrukcii z hliníka sa ešte nájde miesto pre USB-C konektor a konektory POGO, pomocou ktorých k tabletu pripojíte klávesnicu kombinovanú so stojanom. Galaxy Tab S6 môže byť najlepším tabletom s operačným systémom Android.

samsung
Foto: androidheadlines.com

iPad Pro ale svoj status absolútnej špičky v tejto triede zariadení kvôli nemu asi (určite) nestratí. Momentálne ešte nevieme, koľko bude Galaxy Tab S6 stáť. Okrem toho, oficiálny dátum predstavenia dostal len smartfón Galaxy Note 10. Ten bude mať premiéru 7. augusta v New Yorku.

TIP REDAKCIE
Obchod Google Play prejde omladzovacou kúrou, takto bude vyzerať
samsung
Foto: androidheadlines.com

Galaxy Tab S6, ale aj inteligentné hodinky Galaxy Watch Active 2 môžu byť predstavené spolu s ním.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať