samsung galaxy tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 oficiálne spoznáme už dnes! Nové hodinky o pár dní

Dnes, t.j. 31. júla 2019 o 16. hodine môžete na adrese samsung.com/global/galaxy/ sledovať živé predstavenie nového tabletu Samsung Galaxy Tab S6.

Dnes, t.j. 31. júla 2019 o 16. hodine môžete na tejto adrese sledovať živé predstavenie nového tabletu Samsung Galaxy Tab S6.

Samsung Galaxy Tab S6 by mal poháňať čipset Snapdragon 855, minimálne 6 GB operačná pamäť a 128 GB úložisko. 10,5-palcový Super AMOLED displej bude osadený v štíhlom tele z kovu.

Predbežné informácie tiež hovoria o 7 040 mAh batérii s rýchlym nabíjaním, snímači odtlačkov prstov pod obrazovkou alebo výkonnejšom duálnom fotoaparáte.

samsung
Foto: androidheadlines.com

Spoľahnúť sa môžeme na stereo reproduktory AKG, dotykové pero S Pen, ktoré bude tablet nabíjať bezdrôtovo, alebo užívateľské prostredie One UI postavené na základoch Android 9 Pie.

To, ako bude tablet vyzerať, sme sa dozvedeli pred niekoľkými dňami. Pozrieť si ho môžete v nedávnom článku.

Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Tab S6 bude teda predstavený ešte pred hlavnou Unpacked udalosťou, ktorá pripadá na 7. august. V rámci nej spoznáme duo Galaxy Note10 a Note 10+. Nové hodinky v dvoch veľkostiach im spoločnosť robiť nebudú.

Aj tie budú predstavené ešte skôr – 5. augusta o 16. hodine. Dostať by sme mali okrúhly 1,4″ (44 mm) a 1,2″ (40 mm) AMOLED displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov bez otočnej lunety, snímanie srdcového tepu s podporou EKG, detekciu ťažkého pádu, čipset Exynos a operačný systém Tizen s One UI.

samsung
Foto: androidheadlines.com

Bezdrôtovú konektivitu okrem Bluetooth 5.0 a WiFi zabezpečí aj eSIM modul. Zaujímavo pôsobí správa o rámiku okolo displeja, ktorá by mala reagovať na dotyky. Nový prvok pre ovládanie hodiniek bude zrejme alternatívou k mechanickej otočnej lunete, ktorou disponujú hodinky Galaxy Watch.

Všetky detaily o novom vlajkovom tablete Samsung Galaxy Tab S6 aj spolu s cenou a dostupnosťou zhrnieme krátko po predstavení.