Realme 3i bude predstavený v Indii. Ponúkne 6,22-palcový displej a 4 230 mAh batériu

Spoločnosť Realme potvrdila, že už 15. júla sa dočkáme oficiálneho vydania smartfónu Realme 3i na indickom trhu.

Spoločnosť Realme potvrdila, že už 15. júla sa dočkáme oficiálneho vydania smartfónu Realme 3i na indickom trhu. Spolu s oznámením zverejnila aj niekoľko kľúčových informácií týkajúcich sa procesoru, obrazovky, batérie či dizajnu, informuje server GSMArena.

Vyzerá to, že displej modelu 3i ponúkne to isté, čo klasický Realme 3. Smartfón bude vybavený 6,22-palcovým displejom, na vrchu ktorého môžeme nájsť kontroverzný výrez v tvare kvapky. Nezmenené ostane zrejme aj rozlíšenie obrazovky 1520 x 720 px.

GSMArena

Rovnaká batéria aj procesor

Spolu s Realme 3 zdieľa nový model aj procesor či kapacitu batérie. Konkrétne hovoríme o čipsete Helio P60 SoC4 230 mAh batérii.

Diamantový vzor

V oblasti dizajnu sa 3i taktiež nijak veľmi neodlišuje od pôvodného modelu, čo mnohí očakávali. Jediným na prvý pohľad viditeľným rozdielom je farebné prevedenie zadnej strany. Musíme ale uznať, že diamantový vzor dodáva telefónu nádych elegancie.

GSMArena

Tu však dizajnové rozdiely medzi dvoma telefónmi končia. Výrez na displeji, umiestnenie fotoaparátu či poloha snímača odtlačkov prstov ostávajú nezmenené.

TIP REDAKCIE
Huawei spúšťa NEXT IMAGE Awards 2021: 10 000 dolárov môžu vyhrať aj Slováci

Či sa Realme 3i dostane aj k nám do Európy, momentálne nie je známe. Ak však bude nasledovať svojho predchodcu Realme 3 Pro, je dosť možné, že časom áno.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať