Politik si pomýlil realitu s GTA V: Pilota lietadla chválil za extrémny manéver

GTA V je hra, ktorá je populárna aj po šiestich rokoch od jej vydania. Hráči v nej robia rôzne kaskadérske kúsky, ktoré následne nahrávajú na internet.

GTA V je hra, ktorá je populárna aj po šiestich rokoch od jej vydania. Hráči v nej robia rôzne kaskadérske kúsky, ktoré následne nahrávajú na internet. Jeden z nich si všimol aj generálny tajomník Pakistanu, Khurrama Nawaza Gandapura.

Ak by si ho len všimol, pravdepodobne by sa nedostal do pozornosti mnohých médií. Generálny tajomník však video umiestil na svoj Twitter, kde pochválil pilota, ktorý zabránil veľkej havárii s cisternou umiestnenou na pristávacej dráhe. Myslel si pritom, že ide o zábery zo skutočného sveta, informoval sever PC Gamer.

Tweet už politik medzičasom vymazal.

Tweet v priebehu niekoľkých hodín nazbieral niekoľko tisíc lajkov a zdieľaní, čo samozrejme viedlo k tomu, že ho pakistanský generálny tajomník stiahol. Vďaka sile internetu si ho však môžete kľudne pozrieť aj dnes. Za video stojí YouTuber UiGamer, ktorý vytvára rôzne komplikácie z hrania GTA V.

Pakistanský politik však nebol jediný, kto sa nechal nachytať. Na viac detailov sa po pozretí videa, ktoré bolo medzičasom označené ako „Nevydarený teroristický útok v Alžírsku“ začal vypytovať aj jeden z reportérov France 24.

TIP REDAKCIE
VEĽKÁ ZMENA: Google mení to, ako vám ukáže výsledky vyhľadávania

Na obranu všetkých tých, ktorí sa nechali nachytať treba povedať, že GTA V aj v dnešnej dobe disponuje dychberúcou grafikou, ktorú komunita moderov neustále vylepšuje.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať