Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: All-in-one zastrihávač s najlepším pomerom cena/výkon?

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000 je zastrihávač, ktorý hľadá konkurenciu len veľmi ťažko. Jeho all-in-one riešenia sú kvalitné a šikovné.

Philips tento rok predstavením modelov Multigroom 7000 výrazne vylepšil sériu zastrihávačov navrhnutých tak, aby si poradili s bradou, nosom či ušami. V porovnaní so sériou 5000 ide o veľký krok vpred, no čo všetko sa zmenilo a hlavne, mali by ste ho mať vo svojej výbave?

V tomto článku budeme preberať schopnosti modelu MG7785.

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Rýchly pohľad

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000 prichádza s 18 nástrojmi, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa postarali o všetko – od brady, vlasov, nosa, uší a zvyšku tela. Zastrihávač disponuje technológiou DualCut a dvojnásobným počtom čepelí. Tie sa o seba mierne trú, vďaka čomu sa kontinuálne brúsia. Ak chcete do zastrihávača investovať raz na dlhšiu dobu, táto technológia zaistí, že čepieľky ostanú ostré aj niekoľko rokov.

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Pre koho je vhodný?

Vhodný je hlavne pre ľudí, ktorí si svoju kúpeľňu nechcú prepchať dvoma, troma alebo viacerými zariadeniami na úpravu ochlpenia. Zastrihávač je zabalený v šikovnom cestovnom puzdre, ktorého veľkosť je veľmi podobná puzdru bezdrôtových slúchadiel. Spratnosť je teda jeho veľmi silnou stránkou. Starať sa o svoju bradu alebo vlasy na cestách je vďaka šikovnému all-in-one riešeniu naozaj jednoduché. Verte mi, presvedčil som sa o tom na poslednej služobnej ceste.

Bohatá výbava nástavcov. V balení je aj tvrdené puzdro so systémom úschovy nástavcov (sieťka).

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Silné stránky, ktoré si zamilujete

V tomto článku nechcem príliš zachádzať do technických detailov. Tie si môžete prečítať na webe spoločnosti, poprípade na webe predajcov. Mňa, ako bežného zákazníka, zaujímajú tie najhlavnejšie body, ktoré mi pomôžu starať sa o svoju vizáž jednoduchšie a príjemnejšie.

TIP: Chcete takýto strojček vyhrať? Sledujte instagramový účet TECHBYTE!

Hlavnou výhodou (jednoznačne na sto percent) je jeho obrovská batéria. Lítium-iónový akumulátor totiž pri plnom nabití dokáže zastrihávač poháňať približne 6 hodín, čo znamená, že na jedno nabitie (v mojom prípade) hravo zvládne aj viac niekoľkodňových výjazdov z domu. Keď sa batéria vybije, stále ho môžete pripojiť k zdroju elektriny a fungujete ďalej. Zariadenie disponuje technológiou rýchlonabíjania, ktorá vám už po 5 minútach ponúkne dosť výdrže na jednorazové využitie. Plné nabitie trvá približne 2 hodiny.

Čo je na tom celom ešte lepšie je fakt, že Philips Multifunkčný zastrihávač 7000 (MG7785) môžete používať aj v sprche. Je totiž odolný voči vode. Poteší aj kvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele a gumy, ktorá vám ponúkne parádne pohodlie a pri brade aj pocit istoty a precíznosti.

Strojček je odolný voči vode. Používať sa tak dá aj v sprche.

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Nástavcov nikdy nie je dosť

Nový zastrihávač od Philipsu ponúka 18 nástrojov k vytvoreniu dokonalého vzhľadu. K dispozícii máte niekoľko nástrojov na vytváranie presného zostrihu. Jeho súčasťou je napríklad nastaviteľný hrebeň na zastrihávanie brady (3-7 mm), 2 hrebene na strnisko (1 a 2 mm), 4 hrebene na vlasy (4,9,12,16 mm) ku ktorým patria aj dva výborné hrebene pre strih vlasov na postupku (ľavý a pravý) či 2 nástavce pre úpravu chĺpkov na tele (3 a 5 mm).

Základ strojčeka tvoria dva kovové nástavce. Jeden z nich viditeľne širší (41 mm), ktorý slúži na úpravu vlasov a na ktorý len jednoducho nasuniete prítomné hrebeňové nástavce podľa žiadanej dĺžky. Druhý kovový nástavec je užší a slúži pre úpravu tváre a tela. Na ten môžete takisto nasunúť hrebeňové nástavce určené pre tvár a telo. Ak by ste mali pocit, že hrebeňových nástavcov je viac než dosť a bojíte sa, že budete dlho hľadať ten správny, nemusíte sa báť. Všetky sú totiž farebne rozlíšené – čierne nástavce slúžia pre úpravu vlasov, sivé pre úpravu brady a zelené pre zvyšok tela.

Kovové nástavce uzatvára ešte jeden nástavec s úzkou čepieľkou, ktorý môžete využiť na tvarovanie brady či jemné línie.

V balení sú nástavce na vlasy, bradu, uši, nos a zvyšok tela.

Vo výbave nájdete ešte tri posledné nástavce, ktoré nevyužívajú kovovú čepieľku. Patrí sem precízny zastrihávač brady “do hladka”, zastrihávač na telo s ochranou pokožky, ktorý sa taktiež postará o hladký zostrih či zastrihávač chĺpkov v nose a ušiach.

Manipulácia a výmena nástavcov je veľmi jednoduchá. Žiadaný nástavec jednoducho vyberiete a naspäť zasuniete jediným jednoduchým no pevným “zacvaknutím”. Všetko funguje veľmi intuitívne a počas nášho testovania sme sa nestretli so žiadnym problémom.

 

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000 je všestranný nástroj. Ak hľadáte all-in-one riešenie, mal by byť jedným z hlavných kandidátov.

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Kvalita spracovania na vysokej úrovni

Vrátim sa ešte ku kvalite spracovania, keďže tá ma na celom zariadení teší azda najviac. Mám rád zariadenia, ktoré v ruke nepôsobia ako lacné hračky. Tento zastrihávač je, ako som spomenul vyššie, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a kvalitnej gumy, takže tomu zodpovedá aj váha a nakoniec aj celý pocit z manipulácie.

Vysoká kvalita spracovania pritom neplatí len pri strojčeku, ale aj pri jednotlivých nástavcoch. Vyrobené sú totiž z odolného sklolaminátu, ktorý je odolnejší než klasický plast. Neznamená to, že s nimi môžete hrať futbal, no občasný pád na zem zvládnu.

Zastrihávač je vhodný aj na cestovanie. Vďaka 5-hodinovej výdrži, rýchlemu nabíjaniu a šikovnému puzdru ho nemusíte nechávať doma.

Philips Multifunkčný zastrihávač 7000: Pár slov na záver

Philips MG7785 nie je to najdokonalejšie zariadenie na trhu, to v žiadnom prípade. Ak sa však pozeráte na pomer ceny/výkonu a výbavy, narazili ste minimálne na uchádzača o jedno z vrchných umiestnení. Multifunkčný zastrihávač je v čase písania tohto článku u predajcov dostupný za cenu okolo 120 EUR.

V balení budete mať všetko od nástavcov cez puzdro až po kvalitný strojček, ktorý nemusíte nabíjať každý deň či dokonca týždeň. Je to ideálny partner na cesty aj necesty.

Tí z vás, ktorí hľadajú all-in-one riešenie, by tento kúsok v žiadnom prípade nemali prehliadnuť.

Tento článok vznikol vďaka spolupráci so spoločnosťou Philips.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať