Elon Musk

Na akom aute jazdí Elon Musk? Vizionár prezradil, ktoré preferuje

Šéf americkej automobilky Tesla prezradil, aké auto preferuje. Aj keď ich je viac, na ktorých jazdieva, iba jedno z nich si získalo jeho srdce.

Zakladateľ a šéf americkej automobilky Tesla prezradil, aké auto preferuje. Aj keď ich používa viacero, iba jedno z nich si získalo jeho srdce. O akom kúsku teda Elon Musk hovoril?

Ide o elektromobil Model S s vývojárskou verziou FSD počítača, ktorý má momentálne vybavený úplne novým elektrickým pohonom Raven a adaptívnym tlmiacim odpružením. Čo na to teda hovorí? Obe inovácie sú podľa kontroverzného vizionára “skvelé”, takže by sa mali páčiť aj zákazníkom.

Okrem luxusného sedanu ale z času na čas siahne aj po performance verzii Modelu 3 alebo po SUVčku Model X. To však preferuje najmä vtedy, keď jazdieva s deťmi. Ide predsa o jedno z najbezpečnejších osobných vozidiel na svete. A to aj vďaka technológii, ktorá ochráni pasažierov pred chemickým útokom.

Ak si však niekto myslel, že Elon nedá za elektromobily Tesla ani jeden cent, tak bol na omyle. Ako píše Electrek, šéf automobilky si platí za každý jeden štvorkolesový kúsok. Zväčša býva medzi prvými zákazníkmi, aby tak prišiel na prípadné nedokonalosti produkčných modelov.

TIP REDAKCIE
Samsung POZÝVA: Zopakuje predaj cez live stream, ponúkne zľavu na hodinky aj súťaž o slúchadlá!
Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať