Asus ROG Phone

120 Hz a AMOLED: Nový Asus ROG Phone 2 spoznáme už o pár dní

Už o pár dní spoznáme vynovenú generáciu herného smarfónu ROG Phone od spoločnosti Asus. Novinka by mala niesť názov ROG Phone 2.

Už o pár dní spoznáme vynovenú generáciu namakaného herného smarfónu ROG Phone od spoločnosti Asus. Novinka by mala niesť názov ROG Phone 2 a okrem pestrofarebného displeja môžeme očakávať aj vyššiu obnovovaciu frekvenciu.

Dátum oficiálneho predstavenia vieme od výrobcu, ktorý ho prezradil prostredníctvom čerstvo zverejnenej upútavky na čínskej sociálnej sieti Weibo. Ako je teda príležitosť vidieť na obrázku nižšie, deň D prebehne 23. júla.

Predstavenie Asus ROG Phone 2

Prítomnosť loga čínskeho giganta Tencent môže zase znamenať, že spoločnosť Asus prinesie i niekoľko optimalizovaných mobilných titulov. Ak chce využiť plný potenciál avizovanej 120 Hz frekvencie zobrazovacieho panelu a nových herných funkcionalít, tak jej v podstate ani nič iné nezostáva.

Čo sa týka hardvérovej výbavy, aj tento rok má byť v ponuke 30 W nabíjanie vrátane konštrukcie so senzormi, ktoré reagujú na tlak. Vďaka tomu dokážu nahradiť bežné hardvérové tlačidlá. Keďže ich ale nie je za bežných okolností vidieť, dajú sa bez väčších problémov integrovať priamo do bočných strán smartfónu.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Ako informuje TechSpot, svetlo sveta tento rok zrejme uzrú až dve rôzne vybavené verzie Asus ROG Phone 2. Najdostupnejší kúsok môže stáť okolo 640 dolárov, čiže zhruba 750 až 800 eur.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať