AKTUÁLNE: Máte tohto operátora? K festivalu Pohoda má 5 GB balík, aktivovať si ho môžete všetci

V týchto dňoch sa na letisku v Trenčíne koná každoročný festival Pohoda. Orange si pre zákazníkov pripravil 5 GB balíček dát, ktorý sa dá aktivovať všade.

V týchto dňoch sa na letisku v Trenčíne koná každoročný festival Pohoda. Súčasťou tejto udalosti sú aj rôzne marketingové snahy väčších či menších firiem.

Medzi jednu z nich patrí aj Orange, ktorý sa rozhodol zákazníkov odmeniť balíčkom 5 GB mobilných dát, ktoré sú určené pre návštevníkov Pohody. Ako sme však zistili, dáta sa dajú aktivovať aj mimo festivalu.

Aj napriek tomu, že sú dáta určené pre návštevníkov Pohody sa dajú aktivovať jednoducho cez SMS (návod nižšie). Platné budú v prípade paušálov do konca budúceho mesiaca, pri predplatenkách 30 dní od aktivovania.

Ako získať 5 GB balík?

Pre aktivovanie balíka stačí zaslať SMS správu v tvare POHODA na číslo 317. Je však možné, že ak sa na festivale Pohoda nenachádzate, balík vám aktivovaný nebude. Naše testy však ukázali, že Orange ich aktivuje skutočne všade.

TIP REDAKCIE
Priletel z vesmíru a skončil v jej posteli: Dom dôchodkyne zasiahol meteorit

Balíček bonusových dát sa začne míňať ako prvý, až po jeho vyčerpaní sa začnú míňať predplatené dáta, ktoré je možné využiť aj v zahraničí. Bonusové dáta v zahraničí, bohužiaľ, neplatia.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať