Mi File Manager od Xiaomi získava za hrsť zaujímavých vylepšení

Xiaomi už síce stihol uviesť celosystémový tmavý režim do plnej verzie MIUI 10, no na implementácii režimu do svojich aplikácií ešte stále pocitvo pracuje. 

Xiaomi už síce stihol uviesť celosystémový tmavý režim do plnej verzie MIUI 10, no na implementácii režimu do svojich aplikácií ešte stále poctivo pracuje. 

Poslednou aplikáciou, ktorá sa dočkala nielen tmavého režimu, je Mi File Manager. O novinke informoval portál Android Police.

Čo je nové?

V službe máte po novom možnosť vytvoriť priečinky v sekcii Úložisko. Okrem toho však bude dostupné aj nastavenie, ktoré vaše priečinky samo vytriedi.

Mi File Manager ďalej prichádza s niekoľkými zástupcami, cez ktorých sa budete môcť priamo z domovskej obrazovky dostať do sekcie Vyčistiť, prehľadávať vaše FTP úložisko, kontrolovať obľúbené položky či ich vyhľadávať.

Android Police

Nakoniec nesmieme vynechať ani avizovaný tmavý režim, ktorý si môžete aktivovať v bočnom menu (vľavo). Po vykonaní tohto úkonu sa celá aplikácia prezlečie do tmavého kabátu, konkrétne do farby typu #202020.

TIP REDAKCIE
Divadelný ústav sa stal partnerom Google: Absolvujte unikátnu online výstavu
Android Police

Sumarizácia

  • Vylepšenie používateľského rozhrania
  • Implementácia tmavého režimu
  • Noví dostupní zástupcovia
  • Vytváranie a zoraďovanie priečinkov
  • Vyriešenie problému s nadmerne veľkými ikonami

Všetky novinky si môžete vyskúšať v APK súbore, ktorý si môžete stiahnuť priamo tu. Plná verzia služby bude dostupná už čoskoro, a to v Obchode Play.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať