Nová služba od reťazca Walmart

Známy americký obchod má novú službu, potraviny vám prinesie až do chladničky

Reťazec Walmart prichádza so službou, akú len tak hocikto neponúka. Ide totiž o doručovanie objednaných potravín až do chladničky zákazníka.

Americký reťazec Walmart prichádza so službou InHome, akú len tak hocikto neponúka. Ide totiž o doručovanie objednaných potravín až k bydlisku zákazníka. Pri dverách domu to ale tentokrát nekončí. Ak si nainštaluje inteligentný zámok, prinesú mu ich až do jeho chladničky.

A to bez akejkoľvek štipky srandy. Novinka reprezentuje súčasť modernizácie populárneho obchodného reťazca. Preto funguje buď prostredníctvom webovej stránky alebo špeciálnej mobilnej aplikácie, kde stačí iba naplniť digitálny košík, zvoliť čas a dátum a zadefinovať miesto doručenia. O všetko ostatné sa postarajú zamestnanci Walmartu, píše TechSpot.

Podmienkou však je spomínaný inteligentný zámok priamo od samotného obchodu. Pokiaľ ho zákazník nemá, tak nemôže túto novú službu využívať. Zamestnanec získa prístup do domu alebo bytu vďaka takzvanému jednorazovému kódu a ten je iba v smartfóne. Ak by si musel ešte zabezpečiť kľúče, výrazne mu to skomplikuje prácu. Inej možnosti teda nieť.

TIP REDAKCIE
PayPal možno kúpi Pinterest, za sociálnu sieť môže zaplatiť miliardy dolárov

Bezpečnostná kamera

Zamestnanci Walmartu sú navyše počas pracovnej doby povinní nosiť bezpečnostné kamery. Nie v rukách, ale priamo na svojej hrudi alebo pod ňou. Zákazník tak môže celý čas sledovať každý jeden ich pohyb, aby mal istotu, že sa nepokúšajú niečo ukradnúť alebo zničiť.

Nová služba InHome bude k dispozícii počas nadchádzajúcej jesene pre zhruba 1 milión zákazníkov obchodného reťazca. Keď sa postupom času uchytí, čaká ju expanzia po Spojených štátoch amerických.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať