Novinka od Tesly

VIDEO: V elektromobiloch Tesla pribudla nová aplikácia, umožní nám hrať hry

O emulátore Teslatari sme už počuli. V novej aplikácii Arcade od automobilky Tesla bude však toho k dispozícii podstatne viac.

O hraní priamo na hlavnej obrazovke elektromobilov Tesla sme už čo-to počuli. Vtedy ale išlo iba o obyčajný emulátor, ktorý umožňoval používateľom zabiť nudu vďaka niektorej z dostupných legiend od Atari. V novej aplikácii Arcade bude toho k dispozícii podstatne viac.

Moderná americká automobilka oznámila, že spúšťa úzko špecializovaný softvér, kde nájdeme rôzne herné tituly od viacerých známych aj menej známych vývojárov. Zatiaľ je však k dispozícii iba hra Beach Buggy Racing 2 od štúdia Vector Unit, kde sa ocitneme vo virtuálnom závodnom vozidle. Samotné ovládanie prebieha prostredníctvom tlačidiel na volante.

“Navštív hernú knižnicu priamo na dotykovom displeji vozidla, kde nájdeš tituly ako Atari Missile Command či Asteroids – rovnako máš ale k dispozícii aj náš nový prírastok, Beach Buggy Racing 2, závodnú arkádu, kde si užiješ až 22 rôznych dráh. Hráči si môžu najímať nových vodičov a používať ovládacie prvky na volante pre pohlcujúci herný zážitok,” uviedla automobilka na margo predstavenia novej aplikácie Arcade.

TIP REDAKCIE
Android 12 pre smartfóny ASUS: Výrobca zverejnil aktualizačný plán

Tesla pri tejto príležitosti zverejnila i parádne spracované video, ktoré sa pred pár hodinami objavilo na sociálnej sieti Instagram.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať