youtube

Tesla získa zaujímavú aktualizáciu: Na obrovskom displeji konečne pustíte YouTube

Tesla bude prvou automobilkou, ktorá svoje moderné vozidlá vybaví priamou podporou pre sledovanie online videí zo serverov YouTube.

Tesla bude prvou automobilkou, ktorá svoje moderné vozidlá vybaví priamou podporou pre sledovanie online videí zo serverov YouTube. Elon Musk to naznačil už vlani, no jeho stručný príspevok na sociálnej sieti Twitter bol braný s veľkou rezervou.

Digital Trends píše, že aplikácia YouTube bude skutočne súčasťou informačno-zábavného systému elektromobilov Tesla. Potvrdenie padlo pred niekoľkými dňami, na veľkom podujatí E3, ktoré je primárne venované video hrám a hernému priemyslu.

Priamu podporu pre YouTube automobilka Tesla doručí vlastníkom elektromobilov pomocou softvérovej aktualizácie, ktorá by mala byť dostupná neskôr v tomto roku. Samozrejme, nikto nepočíta s tým, že budú vodiči sledovať videá na YouTube počas jazdy.

Aj keď by sa pár expertov „posilnených autopilotom“ určite našlo.

tesla

Len v stacionárnom režime

Infotainment elektromobilov Tesla obsahuje okrem informácií a nastavení spojených s vozidlom napríklad aj jednoduché hry. Nimi si môže posádka zabávať len vtedy, keď vozidlo parkuje, resp. keď nie je v pohybe. V rovnakom režime bude s najväčšou pravdepodobnosťou možné používať aj aplikáciu YouTube.

Doslova obrovská dotyková obrazovka vozidiel Tesla je ako stvorená pre sledovanie videí. Posádka si nimi môže krátiť čas napríklad počas čakania na nabíjačke. Nabíjanie bohužiaľ stále trvá podstatne dlhšie ako tankovanie benzínu či nafty, preto ide o vítanú novinku.

YouTube v kombinácii s kvalitným audio systémom a pohodlnými sedadlami môže byť príjemným nástrojom pre krátenie času v situáciách, kedy musí byť vozidlo z nejakého dôvodu bez pohybu.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať